Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Véleményetekre vagyok kíváncsi...

Véleményetekre vagyok kíváncsi. A Gáspár-család tönkretette mindkét lánya életét, mert kitették az életüket az országnak. Ti bevállalnátok ezt? Virág olyan, mint akinek nincs minden rendben a fejében.

Figyelt kérdés
2022. jan. 16. 12:01
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Szülőként melyiket választanátok? Siker, országos ismertség, VAGY a gyerekeim normális élete?
2022. jan. 16. 12:03
 2/18 anonim válasza:
80%

Nem ismerem őket, soha nem is néztem egyik műsorban sem őket.


Viszont azt így is tudom, hogy a gyerekemet nem pakolnám sem tévére, sem közösségi médiára anélkül, hogy ő ne akarná és ne lenne már olyan idős, hogy felfogja, ez mit is jelent.

2022. jan. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen a gyerekeim normális életét választanám.

De alapban elképzelhetetlen számomra - gyerekektől teljesen függetlenül - hogy beengedjek kamerákat az otthonomba és nyilvánosság előtt éljem az életem, miközben még szerepeket is leosztanak nekem kreált dolgokkal.

2022. jan. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
15%
Természetesen a sikert és az országos ismertséget választanám.
2022. jan. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%

#4:

Mert egy hülye médiaökör vagy.

2022. jan. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
98%
Nem is hiszem, hogy rajtuk (és a nemzetségükön) kívül létezne még olyan család az országban, aki ezt bevállalta volna.
2022. jan. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Volt az Evelinnel egy interjú asszem a ZShowban, elég érdekes volt. Egyrész beismerte, hogy tönkretették a gyerekkorát, másrészt mégis felnéz az apjára, mert összeripacskodta a családi vagyont. Szóval tudja mit tettek vele, de nem haragszik.
2022. jan. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Elképzelhető, hogy a kisebbik lány anélkül is ilyen (bocsánat) bamba lenne. Volt itt egy Sheldon Cooper típúsú gyerekkel kapcsolatos kérdés pár hete.

Ezért tettem fel a kérdést, hogy ha havi több millióért kapnátok egy ilyen ajánlatot, és már az ő hibájukból tanulva elvállalnátok és mindent másképp csinálnátok, vagy soha semmi pénzért??

2022. jan. 16. 12:24
 9/18 anonim ***** válasza:
10%
Ismered amúgy őket személyesen, vagy csak a tévéből "tájékozódsz"?
2022. jan. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%

4-es vagyok.

Úgy látom, nem jött át az irónia. :) Mégis ki az a hülyey aki képes leírni, hogy szívesen tönkreteszi a gyerekét a hírnévért? Az, hogy közben mégis csinálja, más kérdés, de így bevallani magának se fogja senki, nem hogy másnak.

2022. jan. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!