Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Érdemes belekezdenem egy...

Érdemes belekezdenem egy ilyen könyvbe/sztoriba?

Figyelt kérdés

Eszembe jutott egy történet.

Már most leszögezem, hogy elég depressziós hangulatú, szomorú történet lenne.

Egy meleg fiú lenne a főszereplő, aki felvállalja identitását.

Tehát egy fiú, aki nőiesen mozog, kényesen beszél, de egy nagyon kedves természetű, jófej srácról lenne szó.

Rengeteg lánybarátja van, és akad néhány fiú haverja is, akik elfogadják őt.

Sokan piszkálják azért, ami, de őt nem érdekli mások véleménye.

Egy másik meleg fiú is szerepelne a történetben, aki a főszereplő fiú párja lenne.

Egy nap a barátai elhívnák egy buliba, amire ő igen-t mondd.

A buliban jól érezné magát, azonban egy fiúbanda kirángatná a helyről, megkéselné, megverné őt, azért mert ő meleg.

A fiú túlélné az incidenst, de maradandó sérülései lennének, az arca is eltorzult volna az alapos verés miatt.

Depresszióba esne, a párja otthagyná(eltorzult arca miatt kiszeretne belőle), és többet nincs mersze fiúkat nézegetni, és melegként viselkedni.

Ez után még nem tudom, hogy folytatódna a történet.

Van ötletetek, hogy lehetne folytatni?

Vagy egyáltalán érdemes belekezdeni?


2013. aug. 24. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Nagyon beleültették a közéletbe ezt a meleg témát. Hát, számomra szánalmas ez a folyamatos sajnáltatás. Többet ilyet ismertem életem során, és még sosem verték meg őket a nemi indentitásuk miatt. Aki rendesen viselkedik, nem provokálja a másikat, annak nem törik be a fejét... Azzal, hogy rózsaszín pólót vesz, nyafog, a fiúk seggét fogdossa mindenki előtt, azzal kiérdemel egy alapos verést. Én sem tetszenék sok embernek, ha felvennék egy SS egyenruhát és szidnám a zsidókat, pedig szívesen tenném.
2013. aug. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

A lényeget kihagytam. Nem érdemes belekezdeni.


De ha mindenképp folytatni akarod, akkor legyen az, hogy felismeri, hogy nem helyes másokat provokálni ezzel, de mivel már elcseszte, mert jó csúf lett, ezért nem marad semmi az életében, ami értelmet adna a folytatásra, hiszen egy szar munkahely, ahol a nyugdíjig rabszolgáskodik, és egyedül él egy panellakásban, az nem életcél, ezért belefojtja magát a WC vízébe.

2013. aug. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Okés, ez elég ütős vélemény volt..

Nem kezdek bele.

Amúgy egy nap sok ilyen történetszál szokott eszembe jutni, szóval majd egy másikat választok :)

2013. aug. 24. 14:27
 4/9 anonim ***** válasza:
44%

Ugye lány vagy? :)

Egyébként ne haragudj, hogy így letámadtalak a véleményemmel, természetesen nem akartalak megbántani, a történetet kommentáltam.

Sok szerencsét hozzá, biztos eszedbe jut valami nagyon jó. :)

Mindenképp egyébként szomorút szeretnél?

2013. aug. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amúgy nem kell letaglózódni ettől a jóképességtől attól hogy szidná meg verné a meleget és ha tehetné SS egyenruhában alázná a zsidókat, még nem lesz értelmiségi és mélyreható véleménye. Amennyiben a téma ilyen meleges téma, azzal az a gond, hogy sokat kell foglalkozni vele megkérdezni melegeket, hogy egyes aktusokat, hogyan dekódolnak, mit hogy reagálnak mit néznek éreznek egyes szituációkban, és a leíró részekből le kell jönnie egyfolytában amikor olyan rész van hogy meleg helyzet áll fenn. Na most ha fiatal vagy és a fogalmazáskészséged, olvasottságod, háttérinformációd nem kielégítő akkor, nem javasolnám.
2013. aug. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit sok ez a meleg téma, félreértés ne essék, semmi gondon velük, de azért a szerelmi életükről nem szívesen olvasnék. Ettől függetlenül nyugodtan kezdj bele, ha szeretnél. Elsősorban a saját szórakoztatásodra írsz, gondolom nem kiadatni szeretnéd.
2013. aug. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha máshol játszódna, esetleg elképzelhető, vagy ha belefut egy bandába, nem tudom. Szeretek olyasmiről olvasni, amiről amúgy nem hallok túl sokat, szerintem írd meg, vagy kezdd el, juss el benne valameddig, küldd el nekem (kíváncsi vagyok rá), jó lesz írásgyakorlatnak.

Folytatást majd írsz hozzá, ha egyáltalán eljutsz addig (én 20 oldal után általában abbahagyom az írást, csak ezért), akkor ráérsz agyalni.

2013. aug. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nem olvasnám el, mert sem srác nem vagyok, sem meleg, így nem tudok azonosulni a főszereplővel. Plusz úgy gondolom, hogy ez a meleg téma túl van lihegve. Soha olyat még nem hallottam, hogy valakit tényleg megvertek valakit a nemi irányultsága miatt. Ez csak amolyan "urban legend", és a valóságban ritka, mint a fehér holló. Vagy még ritkább.

De nem ez az egyetlen irreális dolog benne. Az is csak a brazil sorozatokban szokott előfordulni, hogy valakiből kiszeret a párja amiatt, mert egy baleset következtében eltorzul az arca. A való életben senkit sem szoktak ilyen miatt otthagyni.

Ha a kedvenc kortárs szerzőm, Terry Pratchett írná meg, vagy a kedvenc rendezőm, Tarantino készítene egy filmet ebből a "forgatókönyv-ötletből", akkor azokat elolvasnám illetve megnézném, de alapértelmezetten érdektelen ötletnek tartom, és azt tanácsolom, hogy ne írd meg.

2013. aug. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem más miatt kellene elkülönülnie. Ez a melegség nem lenne túl népszerű. Antiszociális egyénről meg szó eshetne.
2013. aug. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!