Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogy kellene belekezdenem a...

Hogy kellene belekezdenem a könyvírásba?

Figyelt kérdés
Szóval arról lenne szó, hogy nem kiadási célból, hanem csak úgy magamnak meg esetleg pár barátomnak írnék egy fantasy könyvet. A sztori már megvan, a probléma az, hogy mibe írjam? Esetleg egy-két vastag füzetbe, ami össze van fűzve, vagy a gépembe vigyem be? Ismétlem, nem kiadásra szánom :)

2013. jan. 5. 14:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
attól függ, mihez ragaszkodsz jobban. én szeretek füzetbe írni, de gépen gyorsabb. viszont ha nem laptopod van, nem praktikus, mert nem tudod hurcibálni. az is egy megoldás, hogy mindenhová viszel magaddal egy füzetet, ha megszáll az ihlet és nem vagy gépközelben, lefirkantod, aztán legépeled. :)
2013. jan. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Laptopom van, úgyhogy tudom hurcibálni :D És milyen programba kéne írnom? :) De füzetbe mondjuk jobban esik, csak ha ott valamit meg szeretnék változtatni, az nehezebb >_<
2013. jan. 5. 15:15
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben Microsoft Word-ben írnám.
2013. jan. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

a Wordöt azért szeretem jobban, mert könnyebb javítani a szövegben, olvasható, tisztább, és nem fáradok bele az írásba ugyebár :)


a füzet azért jó, mert szinte bárhol bármikor elővehető, ha rád tör az irhatnék, ami bizony egy laptopról nem mondható el, még ha hurcibálható is :)


ezek az én érveim :)

2013. jan. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
16 vagyok, fantasyt írok, 110. oldalnál járok füzetben, de elmondom neked, ha füzetbe írod, bezonyisten nem fogod legépelni xD Rohadtfárasztó
2013. jan. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én már a második könyvemnél tartok és mindegyiket Wordbe írom/írtam, szóval én arra szavaznék, mert én is elkezdtem füzetbe de hamar feladtam, wordbe sokkal jobb írni :D
2013. jan. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Kata 2000 ***** válasza:
100%
Én írtam füzetbe is, de az fárasztó volt, és írtam/írok gépbe is, ami nagyon jó! És eggyetértek a második válaszolval
2013. jan. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én Wordbe írok, és van egy jegyzetfüzetem, amibe felvázolom az ötleteimet, ha támad, és nem vagyok gépközelben, írásnál mindig ott van mellettem a füzet, hogy puskázhassak :)
2013. jan. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8-as, én szintén!!!:)
2013. jan. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

13/L vagyok, most telt be a második füzet. Azért szavaznék a füzetre, mert én pl azt órán is tudom használni, ami azért egy laptopra nem jellemző...

Engem a gépelés marhára fáraszt, egyet kell értsek az egyik előzővel... Viszont ha azt nézzük a füzetet oda tudod adni a barátaidnak, a doksit el tudod küldeni....

2013. ápr. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!