Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek lehet így könyvet...

Szerintetek lehet így könyvet írni?

Figyelt kérdés
Szóval én nem csináltam előre történetvázlatot, csak ha jön az ihlet leülök, és írok. Lesz a történetből, ami lesz. Viszont már többen érdeklődtek történetvázlat után, és mondtam, hogy nincs. Szóval, mi a véleményetek erről a módszerről?

2013. aug. 17. 22:50
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Ó, oké, sok sikert.:)
2013. aug. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tiltja senki, nyugodtan írd így. :) Nem csak a belegabalyodást, hanem az elnyúlást is megakadályozza a vázlat, ezért szokás javasolni. (Ha valaki "csak úgy" belekezd valamibe, félő, hogy mire az első hat oldalon túljut már tízkötetes regényfolyamot tervez fejben.) "Rendre szoktat." De nélküle ugyanúgy lehet írni.
2013. aug. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2013. aug. 19. 12:19
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
figyu. Én megterveztem az elejét és a végét. Hogy közötte mi lesz, azt csak Isten tudja, meg a szomszéd görény. Lehet így írni, hidd el. Hajrá!
2013. aug. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Oké ,köszi szépen! Szomszéd görény...xd
2013. aug. 21. 13:33
 16/23 anonim ***** válasza:

Én is így csinálom. Egyszer ültem a gép előtt, aztán hirtelen eszembe jutott valami, és elkezdtem írni. Mindig csak arról a részről van fogalmam a könyvben, amit már megírtam, és amit épp írok. Már van valami halvány sejtésem arról, hogy mi lesz a sztori vége, de ahogy írom a könyvet még simán lehet, hogy végül teljesen máshogy fog végződni... Mindegy a lényeg az, hogy így is nyugodtan lehet írni, sőt!

Amúgy a szomszéd görény tényleg jó volt!

2013. aug. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! ;)
2013. aug. 25. 11:27
 18/23 anonim ***** válasza:
Stephen King is így ír, és ezt ajánlja. De azért figyelj, hogy ne kerüljenek bele bakik!
2013. szept. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Figyelek! Kösz a választ! ;)
2013. szept. 2. 17:33
 20/23 anonim ***** válasza:
sokan írták már de én is így szoktaqm írni.Pár támpontot én is metervezek pl.helszín,szereplők,de ezeket sem mindig.csak igy tovabb ha megirtad akkor varom a regényt :)
2013. nov. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!