Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hány éves kortól ajánlott a...

Hány éves kortól ajánlott a The GodFather (A Keresztapa) című regény?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok. Érdekelnek az ilyen dolgok, olvasok utánuk már filmeket is láttam. Ennek persze még a filmes változatát nem láttam az 18+. De szerintem egy könyv nem lehet olyan, hogy 18+, nem úgy adja át. Már való nekem?

2013. jún. 4. 21:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én 14 évesen olvastam. A filmet is láttam, a játékot is játszottam. És tetszett.
2016. dec. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 SuN_TEK válasza:
Figyelj.... a filmből csak a harmadik rész a 18+ az 1-2 az 16 os a könyv az ugyan az a tészta mint a film az hogy olvassad e az nem az életkorodtól függ hanem attól hogy mennyire érted ezt a maffia, drogok, pénzmosás dolgokat(én például már 10 évesen mindent tudtam erről az "alvilág-ról" pl szinte minden drog nevét és árát tudtam ahogyan a bandák, Maffiák nevét is) ha már érted ezeket olvasd nyugottan sőt ajánlom, de ha ezekkel nem vagy tisztában akkor konkrétan semmit sem fogsz érteni az egészből. Ha nem értenéd előbb kutakodj ezekkel kapcsolatban az interneten és próbáld megérteni. JÓ OLVASÁST!
2017. márc. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!