Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti mit gondoltok erről? Én...

Doha kérdése:

Ti mit gondoltok erről? Én látom rosszul? SZJG

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem, imádom a könyveket, de nekem sok rész elég furcsa.

Ami nagyon zavart például, hogy Jaques végig jól tanult, de utolsó évben, fotózáson nem értette azt, hogy "jobbra fel nézz"..? Akkor mit csinált Barka maratoni diktálásainál? Vagy ő külön franciául megkapta az anyagot?

Aztán valaki megkérdezte, hogy ki az, aki sosem randizott Dinával, és Cortez is feltette a kezét, de kilencedikben nem volt vele moziban?

Ezen kívül természetesen abszolút helyes a társaság megítélése az alkohollal, cigarettával, bulikkal szemben, de mutassanak már nekem egy olyan osztályt, ahol mindenki teljesen véletlenül így gondolkozik?

Aztán még ez nagyon szépen hangzik, hogy a szürke kisegér elnyeri a királyfit, és talán reményt adhat a lányoknak, hogy nem feltétlen kell tökéletesnek lenniük, DE ugyanakkor nekem is van olyan ismerősöm, aki álomvilágban él, és várja, hogy rátaláljon egy Cortez, holott semmit sem tesz érte..Mert valóban Reni mit csinált? Tanult, olvasott, Beatlest hallgatott..

Aztán még melyik apuka viselné jó szemmel, hogyha szinte beköltöznének a garázsába, házába és szinte élősködnek?

Hány ember tűrné el Kinga viselkedését?

Hol az a hely, ahol a diákoknak van pénzük minden csütörtökön moziba menni, minden pénteken pizzákat rendelni, rendszeresen a mekiben kajálni és emellett vásárolni, a közel lévő iskolába autóval járni, minden nap több liter kólát inni? Talán anyagiasnak tűnik, de szerintem nem sok ilyen van..

Ricsi hogy ment át a kémia érettségin? Reni mért kapta meg az ösztöndíjat? Mért nem Kinga például?

Cortez sosem mondta, hogy miért szereti pont Renit..csakhogy neki ő más, mint a többi lány..De mért? Miben? Hogy szerethették egymást, mikor alig beszéltek 2 és fél éven keresztül pár szót, amik mellesleg abszolút lényegtelen témák voltak..

Nagyon imádtam a könyveket, többször is elolvastam, ettől függetlenül megkérdeznék pár dolgot az írónőtől. Ti mit gondoltok? Én látom rosszul?



2013. ápr. 18. 21:38
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, a 8. második részében van ez a kérdés. Amúgy meg mindenki tudta, hogy Reni bele van esve Cortezbe, csak maga Cortez nem?

Én, személy szerint például imádnám, ha lenne egy Kingám, nagyon kevés ember képes az őszinteségre, főleg ilyen szinten..

Nekem még Gondos személye kicsit hihetetlen..ettől függetlenül az is nagyon jó poén volt:)

2013. ápr. 20. 12:08
 12/34 anonim ***** válasza:

Áááh nekünk van egy pont ugyan olyan tanárunk mint Gondos :D

Amúgy igen mindenki tudta hogy Reni bele van esve Cortezve csak C. nem. És ugyanúgy azt is mindenki tudta hogy Cortez bele van esve Renibe ( szerintem még Kinga is ) csak Reni nem:)

2013. ápr. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Bonyolult kapcsolat ez.:DEgyébként Reni szép? Mert csak Virág és Cortez mondta ezt, de ugye ők elfogultak. Renitől meg csak annyit tudtunk meg, hogy viszonylag magas és lapos.
2013. ápr. 20. 12:39
 14/34 anonim válasza:

Tény, hogy jó könyv, de még más logikátlanságok is vannak benne. Például:

A sulijukba sokkal több fiú jár, mint lány, akkor Valentin napon hogy volt az, hogy minden kulcsnak jutott lakat?

Amikor széttépték Ricsi sátrát, legalább az okos Kingának eszébe juthatott volna, hogy a (még) kis szakadáson beadja neki a kulcsot...

Valamelyik korábbi részben Reni szülei összevesztek és elmentek a nagyszüleihez. Akkor Reni beszélgetett Cortezzel a laptopján, de mégis honnan szedett netet? Mert Reni mondta, hogy milyen kezdetleges az elektronika, nem hiszem, hogy pont volt ott wifi, vagy valami.

És még egy: amikor Dorián csinált egy álprofilt Virágnak, akkor hogy lett feltűnés nélkül mindenkinek az ismerőse egy 2. Virág? Mert különben, ha az ál-Virág nem lett volna a többiek ismerőse, az feltűnt volna nekik, nem?

2013. ápr. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

Valóban, a kulcsos-lakatos nekem eszembe se jutott!

Viszont azon én is gondolkodtam, hogy mért nem adták be a kulcsot...

Ezt viszoont leírta Reni, valahogy úgy hangzott, hogy "örök hála a szomszédoknak a wifiért"..

De a többi tényleg így van, csak elfelejtettem őket leírni..

De várjunk..ha Ricsi zárta be magát belülről, akkor hogy lehetett Viragnal a kulcs? Vagy én vagyok hülye?:D

2013. ápr. 20. 13:21
 16/34 anonim ***** válasza:

Szerintem Reni szép, mert sokszor mondja neki Dave is hogy "csini":D meg Andris és Robi is pl. hog "dögösen áll neki a gitár" vagy mi..:D és ha nem lenne szép nem hiszem hogy mondanának neki ilyeneket:D plusz Kingától a nyolcadik részben külön megkapja hogy "..és nagyon jó a haja":D

a Valentin napi nem úgy volt hogy akár fiú-fiúval is kerülhetett párba? vagy most nagyon hülyeséget írtam?:D

2013. ápr. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
..csak mert minden osztályba vannak elvileg 12-en és 12x8(évfolyamonként két osztály) az pont 96 diák tehát ha fiú kerülhetett fiúval párba akkor kijött párosan..:D
2013. ápr. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, mivel a lányoknak lakatot, a fiúknak kulcsot kellett húzniuk..

Reni is megmondta, Andrisnak és Robinak mindenki dögös, Dave max kétszer mondta neki, hogy csini és igazából az sem az arcára vagy az alakjára utal, mint ahogy Kinga megszólalása sem..

2013. ápr. 20. 14:09
 19/34 anonim ***** válasza:
hát attól még lehet szép..ki hogy képzeli el..
2013. ápr. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Ez csak egy könyv nem kell mindenbe az értelmet keresni :) elég csak olvasni és élvezni. Én nano szeretem ezt a könyvet és sose kerestem a dolgok miértjét :D minek? ez ugy jó ahogy van :) nem kell értelmet keresni:) én nem is gondolkodtam ezen mert csak egy könyv . ilyen tökéletes társaság talán nem is létezik:D Ne foglalkoz ezzekel csak szorakoz ;D
2013. ápr. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!