Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek foglalkozzak...

Szerintetek foglalkozzak könyv írással? /többi lent/

Figyelt kérdés

egy részlet belőle:

- Na hova megyünk? – Pattantam be a porscheba miközben kérdésemet izgatottan fel tettem Mattnek.

- Oh, a parkba Rose. – Fordult felém mosolyogva majd lépet rá a gázra.

A Mercersburg-i park 10 percnyire volt az otthonomtól, de most 5 perc alatt oda értünk. Mikor meg ált Matt az autóval hirtelen ki pattant a Porscheból és egy szempillantás alatt kis is nyitódott az ajtóm.

- Köszönöm. – Mosolyogtam rá miközben ki szálltam az autóból. – Na és most merre? – Néztem körül miközben arrébb álltam tőle.

- Arra – Mutatott egy sötét, ép egy kicsit is ki világított sétányra. Rossz érzésem támadt, és amikor elindult nem mentem utána. Észrevette és makacsul megfordult.

- Na, Rose gyere már. Nem kell félned ne, makacskodj! – Villantotta rám rémisztő mosolyát. Ki rázott a hideg tőle. Féltem, de elindultam felé. – Na, ez az Rose gyere sétálunk. –Mosolygott újra rám Matt és elindultunk. - Játszunk olyant, hogy kérdezek, te válaszolsz oké? – Kérdezte mialatt zsebre tett kézzel az eget nézve sétált mellettem.

- Rendben kérdezz. –Néztem fel én is az égre és a csillogó csillagokat figyeltem.

- Kedvenc szín?

- Piros.

- Kedvenc ruhadarab?

- Nadrág, blúz. – Kérdeztem kérdőn rá. – Mik ezek a kérdések? – Nevettem el magamat olyan, hangosan, hogy vízhangzott a sétányon. Matt felém fordult és hirtelen hozzám lépett.

- Tudtad, hogy ezek szét fognak rajtad szakadni? – Nézett rám gyilkos tekintettel és hirtelen le fogta a kezeimet. A szeme vérvörös lett a kristály kék helyett. – Drága volt osztálytársad is én öltem meg tavalyt. Remélem, emlékszel Emma holteste hogy nézett ki. – Vigyorgott rám. Éles szemfogai ki villantak és a nyakamhoz érintette, hogy ép, hogy csak sértse a bőröm. – Drága Rose te is oda fogsz jutni. – Hirtelen felkapta a fejét és nyakamba mélyesztette szemfogait. Felsikítottam a fájdalomtól. Éreztem, hogy testemből az erő szivárog, és egyre gyengébb leszek. Belülről a bőröm izzott és csontjaim szétrobbanni készülnek. A borzasztóan égő fajdalom alatt is nyitva tudtam tartani a szemem. Szemem láttára Matt kezdett lebegni és egy fekete köd lenni. Hirtelen egy alak ugrott ki a semmiből és lerántotta rólam Mattet. Ezzel meg akadályozta, hogy tovább alakuljon és még nagyobb fekete köd legyen belőle



2013. febr. 24. 21:49
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
tán oszd meg velünk, akkor
2013. febr. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 A kérdező kommentje:
ezek után már nem szeretném. de nem 12-13 vagyok
2013. febr. 28. 16:13
 43/43 anonim ***** válasza:
6%
Nekem nagyon tetszik csak a helyesírásra figyelj egy kicsit!! :) De szerintem foglalkozz az írással!
2013. márc. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!