Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek foglalkozzak...

Szerintetek foglalkozzak könyv írással? /többi lent/

Figyelt kérdés

egy részlet belőle:

- Na hova megyünk? – Pattantam be a porscheba miközben kérdésemet izgatottan fel tettem Mattnek.

- Oh, a parkba Rose. – Fordult felém mosolyogva majd lépet rá a gázra.

A Mercersburg-i park 10 percnyire volt az otthonomtól, de most 5 perc alatt oda értünk. Mikor meg ált Matt az autóval hirtelen ki pattant a Porscheból és egy szempillantás alatt kis is nyitódott az ajtóm.

- Köszönöm. – Mosolyogtam rá miközben ki szálltam az autóból. – Na és most merre? – Néztem körül miközben arrébb álltam tőle.

- Arra – Mutatott egy sötét, ép egy kicsit is ki világított sétányra. Rossz érzésem támadt, és amikor elindult nem mentem utána. Észrevette és makacsul megfordult.

- Na, Rose gyere már. Nem kell félned ne, makacskodj! – Villantotta rám rémisztő mosolyát. Ki rázott a hideg tőle. Féltem, de elindultam felé. – Na, ez az Rose gyere sétálunk. –Mosolygott újra rám Matt és elindultunk. - Játszunk olyant, hogy kérdezek, te válaszolsz oké? – Kérdezte mialatt zsebre tett kézzel az eget nézve sétált mellettem.

- Rendben kérdezz. –Néztem fel én is az égre és a csillogó csillagokat figyeltem.

- Kedvenc szín?

- Piros.

- Kedvenc ruhadarab?

- Nadrág, blúz. – Kérdeztem kérdőn rá. – Mik ezek a kérdések? – Nevettem el magamat olyan, hangosan, hogy vízhangzott a sétányon. Matt felém fordult és hirtelen hozzám lépett.

- Tudtad, hogy ezek szét fognak rajtad szakadni? – Nézett rám gyilkos tekintettel és hirtelen le fogta a kezeimet. A szeme vérvörös lett a kristály kék helyett. – Drága volt osztálytársad is én öltem meg tavalyt. Remélem, emlékszel Emma holteste hogy nézett ki. – Vigyorgott rám. Éles szemfogai ki villantak és a nyakamhoz érintette, hogy ép, hogy csak sértse a bőröm. – Drága Rose te is oda fogsz jutni. – Hirtelen felkapta a fejét és nyakamba mélyesztette szemfogait. Felsikítottam a fájdalomtól. Éreztem, hogy testemből az erő szivárog, és egyre gyengébb leszek. Belülről a bőröm izzott és csontjaim szétrobbanni készülnek. A borzasztóan égő fajdalom alatt is nyitva tudtam tartani a szemem. Szemem láttára Matt kezdett lebegni és egy fekete köd lenni. Hirtelen egy alak ugrott ki a semmiből és lerántotta rólam Mattet. Ezzel meg akadályozta, hogy tovább alakuljon és még nagyobb fekete köd legyen belőle



2013. febr. 24. 21:49
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
25%

Juj nekem tetszik! Jó, bár van benne egy- két kifogásolni való dolog,de... Nekem elnyerte tetszésemet és gondolom más vámpír rajongóknak is.

Szóval nyugodtan foglalkoz az írással és ezt ne hagydd abba! Érdekelne a folytatás meg a részletek :D

2013. febr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 Mirk ***** válasza:
100%

Kritikán aluli helyesírás. A fogalmazás sok helyen hibás, magyartalan, zavaros. Az mondatok sorok érthetetlenek.


Százezer oldal elolvasása után kezdj el gondolkodni az íráson.

2013. febr. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 Mirk ***** válasza:
*Az utolsó mondatok*
2013. febr. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

Első válaszoló:Örülök hogy el nyerte a tetszésed ha majd kész lesz és nem felejtem el akkor el küldöm:D

Második válaszoló: Ez az első próbálkozásom szóval a kritikát örömmel fogadom. Ha mégis bántásnak próbáltad küldeni akkor nem sikerült.

2013. febr. 24. 22:09
 5/43 Mirk ***** válasza:
100%

Nem vagyok én óvodás, hogy "bántásból" csináljak valamit.


A kritika az a tükör amelyben az író megláthatja művének valódi alakját.


Az író véleménye saját művéről, mivel szubjektív, menthetetlenül torz és nem helytálló.

2013. febr. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
Akkor elnézést. A kritikád rá világított a hibáimra és ezt köszönöm is.
2013. febr. 24. 22:17
 7/43 anonim ***** válasza:
0%

De mivel ez az első írása nem is kell elvárni, hogy úgy írjon mint aki már 5 éve csinálja -.-

Jó hát kritika...Azért azt se lehet mondani, hogy bűn rossz :)

2013. febr. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 Mirk ***** válasza:

A kritika sarkall fejlődésre.

A dicséretek pedig abban a hiszemben hagynak, hogy jó, pedig nem.


Én is írtam régen, évekkel ezelőtt. Azt hittem jól, mert néhányan azt mondták. Aztán néhányan azt mondták rossz. Rájöttem, hogy tényleg az. A kritikának köszönhetően döbbentem rá az igazságra és nem nyugodtam amíg nem tapasztaltam javulást.

Nem szegem én szárnyát senkinek, épp ellenkezőleg. Kedves kérdező írj tovább bátran, de soha ne legyél elégedett magaddal.

És olvass, olvass, olvass.

2013. febr. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Imádok olvasni.A kritikát köszönöm nem vette el a kedvem a totol.Megmutatta a hibákat amikre figyelnem kell.Első próbálkozásra vártam is a kritikát.Örülök annak is, hogy a story töredéke tetszett valskinek :D Köszönöm mindegyiket :)
2013. febr. 24. 22:44
 10/43 A kérdező kommentje:
totol=tőle.
2013. febr. 24. 22:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!