Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Én egyáltalán nem unom még a...

Én egyáltalán nem unom még a twilightot ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés
2009. júl. 19. 17:36
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
89%
KEdves kérdező!!Én is taylort imádom xD De azis közbejátszhat hogy én kissebb koromban a cápasrác és lávalányba is "kedveltem" .. barátnőm robertért van oda tehát mégcsak össze se veszünk rajtuk.
2009. júl. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Én is néztem és a film nagyon tetszett de akkor még nem nagyon figyeltem fel rá de mikor megláttam a Twilightba...annyi elég is volt h tudjam ki ott a legjobb pasi.A könyvbe nem szeretem ott Edward a nyerő de a valóságba egyértelmü hogy ö a legjobb:)
2009. júl. 21. 14:24
 13/27 anonim ***** válasza:
93%

Én mindet 2-szer olvastam el annyira tetszett:) Imádok mindenkit ♥ Ahogy megvan fogalmazva, ahogy bemutatja a szereplőket:)

12/L

2009. júl. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

én egyáltalán nem unom...sőt :) már elolvastam a Midnight sun-ból ami megvan, az egész New moon-t, eclipse-t, most olvasom a Breaking down-t és nagyon jók! nem birtam kivárni,h megjelenjen,úgyhogy lehuztam. csak nemtudom mit fogok csinálni,ha elolvastam ezt is :(

és a filmeket is már várom :)

2009. júl. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
56%
Áhh köszi a leszavazást. Csak azt nem tudom, h mi rosszat írtam.. (Y)
2009. júl. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
69%

én személy szerint a könyveket szeretem, (8× olvastam a Breaking Dawn-t)de a film az valami szörnyű. egyik filmet sem szeretem igazán ami könyvből készül, de ez a legrosszabb a mit valaha láttam!

13/l

2009. júl. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
75%
A párom cikiz, de én is szeretem és nem unom.27/L
2009. júl. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem a twilight sagát nem lehet megunni! Teljesen be voltam (és vagyok) zsongva, mióta láttam az első filmet. Most pedig jönnek majd a könyvek, aztán szép lassan a filmek. Hurrá!
2009. júl. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
69%

EZT HOGY LEHETNE MEGUNNI????

EZT NEM LEHET MEGUNNI...

2009. júl. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
89%

Én teljes mértékben belezúgtam mint a könyvbe mint a filmbe egyaránt. Csak én nem szeretném gépen olvasni, ezért meg kell várnom amíg kijön itthon is az Eclipse :)


ABBA VISZONT EGYETÉRTEK H NEM LEHET MEGUNNI !!!!!!!!!!!!(l)

2009. júl. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!