Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Én egyáltalán nem unom még a...

Én egyáltalán nem unom még a twilightot ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés
2009. júl. 19. 17:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
71%
Egynlőre én se.Oda vagyok érte:)Persze nem folyton ebben a témában kérdezgetek..csak 1-két kérdést tettem fel ezzel kapcsoltban.Imádom!!:)persze nem megszállottan,hanem inkább visszafogottan,ha lehet nem csak erről beszélek:)
2009. júl. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
68%

Én még mindig iszonyatosan szeretem.

Csak sajnos nem bírok róla nézelődni a neten mert a pulzusom felmegy 30000-re xD

Tényleg a New Moon trailer-jét is csak úgy néztem meg hogy a barátnőm írta be és kattintott rá xD

De egy ideig nem fogom unni az 100%

2009. júl. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Én meg már azt hittem hogy csak én vagyok ilyen megszállott:) Egy nap alatt olvastam el a Twilightot a New moont és az Eclipset és a Breakin Dan-t 2 nap alatt nem birtam egy szerüen letenni mondjuk nekem nem feltétlenük Edward a kedvencemde teljesen mindegy nagyon imádom az összeset:):$
2009. júl. 19. 18:36
 4/27 anonim ***** válasza:
91%

Én unom, de nem a könyvet, azt nem is ismerem igazán, csak a sztorit nagyjából. Hanem azt az eszeveszett rajongást, ami körülveszi az egészet.

A Vampire szerepjáték-ért miért nem tudnak így rajongani vajon az emberek? Pedig akkor te magad lehetsz a vámpír...

21/L

2009. júl. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Én nem a színészekért vagyok oda vagy valamelyik szereplőkért hanem magáért a történetért nekem az tetszik nagyon:)
2009. júl. 19. 19:31
 6/27 anonim ***** válasza:
70%
Én egyáltalán nem unom. Nagyon szeretem :D és én sem kizárólag edward-ért vagyok oda, hanem magáért a történetért. Bár edward sem rossz benne ezt meg kell hagyni xD és persze én mindegyik szereplőt bírom benne :) nagyon jó, ahogy eljátsszák ezt az egészet :)
2009. júl. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
50%

Én marhára unom, főleg a filmet amit a lehető legjobban elcsesztek ilyen nyomoronc szereplőkkel. A kislányok Edward utáni nyáladzása meg kifejezetten szánalmas.

Imádom a vámpírtörténeteket, de ez szégyent hoz mindre... Rosszabbat még nem igazán láttam/olvastam.

2009. júl. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
74%
Unom. Az első könyvet olvastam, de azt is untam, mondjuk 22 évesen már nem ezek kötnek le. De teljesen megértelek. Én ugyanígy voltam a Harry Potter könyvekkel fiatalabb koromban:D
2009. júl. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
46%

Szó nincs rá, hogy mennyire imádom!! Meg, hogy unni??! Soha!! Kb. 30x néztem meg a filmet..:D A változatosság kedvéért vagy feliratosan avgy szinkronizálva..:D És ezt a szüleim kihasználják!! Tök szar.. Megfogadtam, hogy gépen csak 1x olvasom el a folytatásokat és megveszem a könyveket csak akkor olvasom el még egyszer.. Nah az a para, h megvettem már jó rég a Twilightot.. Azt asszem 9x olvastam el.. Szüleim meg zsarolnak, h csak akkor veszik meg a New Moon-t ha elvégzem a házimunkákat stb.. Tiszta gááz. Persze New Moon még sehol amikor már rég kiérdemeltem.. Chh..

De neten minden nap olvasok valahol vmit a Twilight Sagáról na meg persze Robert Pattinsonról..:D Annyira szívdöglesztő az a csávó!! ;)

2009. júl. 21. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Én Taylor Lautner-t imádom(L)(L)(L)
2009. júl. 21. 10:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!