Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A fiatalok körében mekkora...

A fiatalok körében mekkora divat most az olvasás? Olvasnak egyáltalán?

Figyelt kérdés

Én 14 éves vagyok és én sem olvasok sokat, de néha-néha ha rákattanok egy íróra, akkor tőle sok mindent elolvasok ! pl.: Stephen King.

Viszont az a tapasztalatom, hogy a fiatal, mondjuk az iskolában fel se vállalja, hogy olvas, mert az ciki !

Ti hogy vagytok ezzel?

Előre is köszönöm a válaszokat !


2011. aug. 16. 11:02
1 2
 1/11 Lanka12 válasza:
100%
Gyerekeim 16, 14 és 13 évesek. Olvasnak ők mindenhol: otthon, iskolában, táborban, buszon, vonaton! : ) (Persze nem a kötelezőket sajna, az valahogy nem nagyon tetszik nekik.) Fel is vállalják, egyáltalán nem tartják cikinek!
2011. aug. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ciki??Viccelsz?Mért is lenne az? Én imádok olvasni és bárhol felvállalnám!!:)

13/L

2011. aug. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
divatnak nem mondanám, egyre kevesebben olvasnak. mostanában én is elég keveset olvasok, de néha rámjön és hetekig könyvvel kelek és fekszek. 18 vagyok. kissebb koromban sokkal többet olvastam. sajnos mostmár van net, számitógép stb. ez minden fiatalt befolyásol szerintem
2011. aug. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
én mangát szoktam főként olvasni nem menyire számít könyvnek mások szerint de könyvekből szeretem a Fantasykat
2011. aug. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek 11:44-essel!


Régebben faltam a könyveket. Szégyenlem bevallani, de manapság van hogy én is inkább leülök a számítógép elé, pedig a könyv ott az ágyam mellett nyitva... De amúgy nagyon szívesen olvasok, a könyvek listája, amiket szeretnék elolvasni végtelen, könyvesboltokban egyenesen extázisba esek... :D


Bátyám az ellenpélda: 23 éve alatt egy könyvet sem olvasott még el magától, az újságokból is csak pár sort, ami mellett érdekes kép van xD Azt mondja megfájdul a feje, ha olvas...pedig már mindent kipróbáltam, hogy megszerettessem vele, de hiába... :S


20/L

2011. aug. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Teljesen nem érdekel, hogy divat-e, én felvállalom.

Szerencsére az én baráti körömben is így vannak ezzel :)

Én büszkén felvállalom, és ha valaki beszól, akkor az csak irigy. Mert én akkor sem vagyok stréber barom, hogy az esős délutánokat nem egy árkád alatt töltöm cigizve a haverokkal, hanem egy jó könyvvel.

De nekem még nem szóltak be ilyenek miatt. Jó osztályom van, most leszek gimi nyolcadikos -tavaly jöttem hatosztályosba- és itt midnenki olyan értelmes :D


Szóval én akkor is olvasnék, ha azt kiutálnák, akit meglátnak könyvvel a kezében.

14/L

2011. aug. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Christina A. válasza:

Dehogy ciki.. Én is mindenhol, mindig, minden időben olvasok!!! A kötelezőket is tisztelem..és értékelem a stílusukat, gondolatmemetüket, de én sem olvasom újra őket, nem szívlelem nagyon őket!!!


Ja, ettől még nem leszel ,, stréber"!!

2011. aug. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Csatlakozok az előttem szólókhoz. Jah és még annyit hogy akit egy pár hülye gyerek eltud tériteni az olvasástól az szerintem sose szeretett igazán olvasni.( Én imádok olvsani)

13/L

2011. aug. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*olvasni ( előző voltam)
2011. aug. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az a ciki ha nem olvasol...rengeteget fejlődsz egy könyvvel, mert benned történik meg az egész, nem mintha egy filmben már meg lenne rendezve...mintha más agyával gondolkoznál, vagy nem is tudom...


13/L

2011. aug. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!