Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ciki az, ha szeretek olvasni?

Ciki az, ha szeretek olvasni?

Figyelt kérdés
Egyik legnagyobb hobbim az olvasás, van hogy egy nap alatt kiolvasok 1 könyvet...a környezetemben viszont nem olvasnak, és ha szo van az olvasásrol csak kiröhögnek engem:(
2009. júl. 10. 22:32
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
22%
Igen nagyon ciki... Jobb ha nem mész ezekután emberek közé
2009. júl. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
93%

Miért lenne az?Dehogy is:DNe foglalkozz olyanokkal akik szerint ciki:D

Én is szeretek olvasni,de csak bizonyos kategóriát.:)

2009. júl. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
ne foglalkozz velük;) aki a könyveket szereti,rossz ember nem lehet.
2009. júl. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki! Sőt! Legyél büszke arra hogy olvasol! Hidd el, minden egyes könyv elolvasása után több leszel.
2009. júl. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki, ha az ember olvas :S, az a ciki, ha valaki nem olvas. Egy tanárom mondta, ha valaki nem szeret olvasni az azért van, mert nem is tud. Szóval nem tudja magát beleélni egy könyvbe, nem olvasott még egy jó könyvet sem bár, ha meg sem próbálja akkor nem is fog menni :S Én nagyon imádok olvasni és ezt egyáltalán nem találom cikinek, te se érezd annak. Örülj neki, hogy olvasol =)
2009. júl. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a véleményét illetve a biztatást :)
2009. júl. 11. 20:24
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a ciki ha valaki annak örül hogy soha nem olvas és hogy nem volt még könyvtárban.És még dicsekszik is vele...:S Nagyon gáz.Mindegy mit olvasol,attól csak intelligensebb leszel.És akinek ez nem tetszik az ássa el magát.:) Ne add fel ezt a jó szokásodat mások véleménye miatt.Hosszútávon neked lesz jó!:D
2009. júl. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg az a ciki mikor valak makog órán mert nem tudja felolvasni még a feladatot sem.
2009. júl. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Olvasni nagyon jó dolog, egy jó könyv ezerszer színesebb, mint egy jó film. Én már csak tudom, írónak készülök^^. Aki nem így gondolja, az műveletlen, aki műveletlen, hogyan mondhatja, hogy civilizált ember?
2009. júl. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
miért lenne ciki?! gondolj bele h egy filmet is valahogy össze kell rakni, mégpedig a forgatókönyvből...azt pedig el kell olvasni, és halhattad egy jópár sztár szájából h "azért is vállaltam el a szerepet, mert nagyon izgalmasnak találtam a forgatókönyvet/ regényt...stb." szóval ha ciki lenne, akkor nem adnának el milliárdnyi könyveket és csak 1 írótól...kérdezd meg h miért nem szeret az az ismerőröd olvasni? mert kötelezőket olvasott...arról meg mindenki tudja h nem egyenlő az Alkonyattal, Harry Potterrel, vagy Stephen King regényeivel... nekem is vannak időszakaim amikor rámjön az olvasási mánia az úgy 1 hónap, akkor hosszú szünet megint semmi...sajnos nincs rá időm. de ha épp nem buli, haverok és a tanulás akkor könyvek minden mennyiségben!!!:D
2009. júl. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!