Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ciki az, ha szeretek olvasni?

Ciki az, ha szeretek olvasni?

Figyelt kérdés
Egyik legnagyobb hobbim az olvasás, van hogy egy nap alatt kiolvasok 1 könyvet...a környezetemben viszont nem olvasnak, és ha szo van az olvasásrol csak kiröhögnek engem:(
2009. júl. 10. 22:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem ciki, én is nagyon szeretek olvasni:)

Az a ciki sztem aki nem olvas és még olvasni is elfelejt.

2009. júl. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Egy művelt emberrel sokkal élvezetesebb beszélni☺. Nekem sokszor megmondták, hogy micsinálokén, hogy olvasok, meghogy unalmas, de nekem pont így a jó:)
2009. júl. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%
Olvasni a legjobb dolog, akinek ez ciki az még sosem olvasott jó könyvet ami megfogta volna:)
2009. júl. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem kicsit ciki, valahogy olyan elavult dolog ez a könyvolvasás. Én ha csak lehet, a neten lógok, de valahogy ezek a hagyományos könyvek, regények nem érdekelnek, nem érzem úgy, hogy nekem szólnának. Gondolj arra, hogy évek telnek el egy könyv megírásától a kiadásig, illetve a vásárlásig, különösen, ha fordításról van szó. Már ez alatt teljesen elavul a mondanivaló. Sokkal naprakészebb dolgok vannak a neten minden téren.
2009. júl. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, én is imádok olvasni :) ne törődj a többiekkel, elég primitív hozzáállás, hogy kinevetnek.
2009. júl. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

22: 45!

Már bocsi, de nem értek veled egyet. Egy könyvből mondjuk nyílván nem a híreket akarom megtudni, az aktuális dolgokra tényleg jobb a net, meg a tv.

De egy jó könyvnek a mondanivalója időtlen. És többet megtudhatsz a világ működéséről, emberi kapcsolatokról, érzésekről úgy ha könyvet olvasol, mint ha netezel.

Én például minden könyvből tanulok valamit és magamra ismerek, önmagam megismerésében is sokat segít.

Szerintem, aki nem szokott olvasni az szegényebb ember, mert az olvasás gazdagít.

2009. júl. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
93%

cseppet sem ciki!!! én is imádok olvasni!!!

a régi osztályfönököm meg is dícsért miatta 3.ban :

-látszik,hogy sokat olvasol, gazdag a szókincsed.Gratulálok:D

és a mai napig is imádok olvasni, a világ egyik legjobb dolga, ha az ember olvas!!!

2009. júl. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lenne már ciki? Ez baromság.

Olvasni jó dolog, több szempontból is.

Sokkal részletesebben adja elő a történetet, mint mondjuk egy film, ugyanakkor sokkal izgalmasabb és kidolgozottabb a történet, mert ugye egy könyvet megírni nem kerül pénzbe így csak a képzelet szabhat neki határt.

No meg egy regény sokkalta fordulatosabb, mint bármi más, ami valamilyen történetet dolgoz fel.

Ugyanakkor fejleszti a szókincset és a helyesírást is. Ezért is lett ötös az érettségim :D - no persze nem csak emiatt, de azért sokat nyomott a latba, főleg a nyelvtannál.


Azért meg nem ciki olvasni mert elavul a könyv mire kiadják. Egy történet sosem avulhat el. Ha valaki naprakész híreket akar, az nyilván nem egy regényt fog elolvasni, hanem megnézi a híradót.

2009. júl. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
93%

milyen időket élünk, ha valaki felteszi a kérdést, hogy olvasni ciki-e....

ciki művelődve szórakozni, fejleszteni a szókincsed és a nyelvhasználatodat, finomítani a szellemedet, megismerkedni a civilizáció örökségével? nem hiszem.

2009. júl. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az olvasással csak jobb ember lehetsz! Sose alapozz mások véleményére!

Gondolj bele, hogy így csak a saját agyadat fejleszted! Több dolgot tud majd befogadni, könnyebben megy a tanulás, élvezettel fogsz tanulni!

Én kifejezetten imádok olvasni! Sok élet tapasztalatot gyűjtöttem és úgymond tágítottam az élettapasztalataimat is!! 16/L

2009. júl. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!