Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet ajánlanátok...

Milyen könyvet ajánlanátok egy 13 éves lánynak? Nagyon szeretek olvasni, de már kifogytam. Szinte bármit elolvasok.

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 18:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
vámpíros, démonos téma: Darren Shan - rémségek cirkusza, Démonmester... ez két sorozat két első kötete :) a démonos eddig 9 részes, a vámpíros 12, ennek már vége tudtommal.. én nagyon imádtam őket már ennyi idős koromban
2010. jan. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
rettentő gyönyörűség
2010. jan. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
bad girl
2010. jan. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Harry Potter, Darren Shan könyvei, Thomas Brezina könyvei, Neveletlen Hercegnő naplója és Meg Cabot többi könyve, Emlékek őre, Alkonyat, Újhold.

Úgy 6-7 éve volt egy ilyen Rettentő Töri meg Rettentő Tudomány könysorozat, az is szerintem nagyon tezszene neked. És még 1-2 cím:

A villmátolvaj

Cicus és a büdös macskák háborúja

2010. jan. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Nem leszek túl trendi, de megpróbálkozhatnál szépirodalommal is.

Én már ugyan "öreg" vagyok hozzád képest, de nagyon szerettem a te korodban például a történelmi regényeket.

2010. jan. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Látom leírták az aktuális slágerkönyveket:D úgyhogy én írok egy-két mást mellé(nem mintha nem lenne köztük sok jó:): Békési Pál-Félőlény;Daniel Defoe- Robinson Crusoe; Rosie Rushton-Jessica;Szabó Mgda-Születésnapomra;Louis Sachar- Stanley, a szerencse fia; Charles Dickens-Twist Oliver il.. Copperfield Dávid stb... Hát, most hirtelen ennyi ugrott bexD Én nagyon szerettem ezeket:)
2010. jan. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Pár regény:

Dan Brown összes

Arthur C. Clarke - A város és a csillagok (többi könyve is valamilyen jövőben játszódós űrbeli ilyen olyan)

Robin Cook

Andrew Ross


Én mostanában ezeket olvasom, Dan Brown nagyon bejött, Clarke nem éppen az én stílusom, de még határeset, és egyre jobban kezd beindulni.

Másik kettő elég ismert és elismert író, állítólag jók a könyvei, én a Kék zónát és Az idegentest-et olvastam tőlük, de még csak nemrég kezdtem el.

2010. jan. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszi, máris adtatok egy csomó ötletet
2010. jan. 13. 19:49
 9/19 anonim ***** válasza:
Verne Kétévi vakációját is tudom még ajánlani.
2010. jan. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
A legutólsót már olvastam, de azért köszi
2010. jan. 13. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!