Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogy szeretek olvasni?

Hogy szeretek olvasni?

Figyelt kérdés
Fotelben ülve, kanapén fekve, ágyban fekve, fürdés közben...?
2010. nov. 19. 15:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Fogalmas sincs,hogy te hogy szeretsz olvasni..(ezt most ki kéne találni??)

Vagy a kérdés az hogy

hogy SZERETTEK olvasni? (ugye nem mindegy?)

Én minden testhelyzetben.Akkor olvasok amikor tudok.Ha kell fürdés közben,sz@rás közben,kajálás közben,Ülve a fotelba,fekve az ágyban,buszon,sőt a szauna közben is olvasok..Mindegy csak egy jó könyv legyen..

2010. nov. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Én nem szeretek olvasni.
2010. nov. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nem szeretek a wc, a buszon meg rosszul leszek, olvasás közben:S Ezeken kívül bárhol bármikor!
2010. nov. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Általában fotelban ülve, vagy az ágyon fekve olvasok. De néha szoktam a WC-ben is :D
2010. nov. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Buszon, vonaton, kocsiban, utcán menet közben, evés közben, egy kényelmes fotelben, földön ülve, teát szürcsölve, erdőszélen, folyóparton, de leginkább ott, ahol csönd van.

Fürdés közben is.

2010. nov. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
egyetértek az elsővel. tökéletesen
2010. nov. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az ágyban ülve és CSENDBEN.
2010. nov. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elöször is a legfontosabb számomra a csend. Nagyon szeretek a természetben olvasni, hangulatos, elhagyatott helyeken. Sokszor olvasok kint a kertben, ilyenkor is a kert azon részein, ahol nem járkálnak a családtagjaim fel-alá. Ilyenkor általában leülök a földre vagy a fübe. Jármüveken nem annyira szoktam olvasni, max. hosszú vonatutakon. Bent a házban pedig szeretek evés közben olvasni, és a fotelben ülve. :)
2011. szept. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

az új fotelemben ^.^

egyébként strandon, napozás közben, ágyban fekve, valamilyen sarokban összekucorodva... a lényeg, hogy jó legyen a könyv, akkor teljesen mindegy, hogy mi van körülöttem.

2011. szept. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Főleg az ágyon fekve, de emellett a fotelban vagy a földön ülve is, utazásnál főként vonaton, egyszer sikerült egy órás buszutat végigolvasni (anekdoták segítségével). Szabadban nemigen olvasok, de ennek csupán az az oka, hogy még nem leltem meg a megfelelő helyet (városban lakok). :-)

Ha jó a könyv, wc-re is magammal viszem, bár ott nehezebben megy (két tevékenység egyszerre). Ha valami érdekeset olvasok egy családtagnak, a családtag mozgását követve a lakásban. Óra közben az iskolapadban. Órák után ha valakinek felolvasok, állva. Buszmegállóban a lehetőségekhez mérten ülve vagy állva.

2011. szept. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!