Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Varjatok a Szent Johanna Gimi...

Anesz! kérdése:

Varjatok a Szent Johanna Gimi 7. dik reszet? Szerintetek mi fog benne tortenni?

Figyelt kérdés

2012. máj. 26. 07:45
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
100%

talán pont az lenne a jó, hogy veszekedjenek! hiszen ha minden simán megy, akkor mi benne az izgalmas?? a SZJG egy nagyon jó könyv, imádom, de ha olyasmi lesz mint a 6, akkor elég uncsi lesz..... szerintem Virág és Ricsi fognak szakítani, de soha nem lehet tudni! bármi megtörténhet: lehet, jön egy új szereplő, aki teljesen megváltoztathatja pl. Reni életét, és ezért mennének szét Cortezék.. szóval csak tippelni lehet...

mindenesetreén nagyon várom!! :D

2012. jún. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Én nagyon várom!

Szerintem Reni megismerkedik egy fiúval jóba lesznek,de nem

járnak. De kevesebb idejét tölti, Cortezzel aki féltékeny lesz és elkezd "járni" Edinával. Reni nem érti és nagyon szomorú lesz. Aztán később megtudja Cortez hogy Reni nem kezdett el járni azzal a fiúval. És a 8.-ban megkéri Cortez Reni kezét!

Ez így oan happy lenne!

2012. jún. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Hát, mivel azt írta az írónő, hogy valakik örökre szétmennek... Reni és Cortez tuti nem... Kinga és Zsolt... talán, mivel ők állandóan veszekszenek. Flörá és Zsák... nem hinném, hisz most jöttek össze. Virág és Ricsi... mi lenne, ha? Annyira nem egyértelmű, hogy már majdnem az!
2012. jún. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Laura azt mondta, a 6. volt az utcsó vidám rész :))
2012. jún. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Iszonyatosan várom!!!! <3 Félek egy kicsit tőle, mert valószínűleg lesz olyan rész amire senki sem számít majd. Mivel tudom, hogy Arnold nem tűnik el, hanem még benne lesz a részekben remélem nem miatta mennem szét Reniék (már ha szét mennek)...
2012. jún. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 Valaki vagyok oké? válasza:
Arnoldnak végleg elege lesz Reniből, és Kinga és Zsolti szétmegy.
2012. jún. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Azt mondják, hogy lesz egy hatalmas balhé az egyik páros között, és emiatt mennek szét örökre. Kinga és Zsolti ilyenek, szerintem ők lesznek.

Szerintem is megkéri Reni kezét Cortez, egyébként. Hallottátok, hogy (bár nem biztos, hogy igaz) valaki tolószékbe kerül? Valószínűleg vagy a rockerek, vagy Gábor.

Annyit tudok még, hogy Arnold az összes kötetben fog szerepelni, így az Útvesztőben is. Itt olvastam a gyakorin, hogy valakik írták, hogy a csillaga felragyog. Talán lesz egy mosolyszünet Cortezéknél, és Reni és Arnold között lesz valami.

2012. júl. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Kinga és Zsolti megy szét és senki nem kerül tolószékbe Arnold visszajön de vissza is megy és sajna Virág nem kap kis zsiráfot
2013. máj. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!