Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Varjatok a Szent Johanna Gimi...

Anesz! kérdése:

Varjatok a Szent Johanna Gimi 7. dik reszet? Szerintetek mi fog benne tortenni?

Figyelt kérdés

2012. máj. 26. 07:45
1 2 3
 1/28 beatlesgirl98 válasza:
100%

Én már nagyon.Valószínűleg Cortez-ék szétmennek.Peti és Kata

összejönnek.Más ötletem nincs.

2012. máj. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Inkább a 7.(!!) részt várom ;) helyesírás drága?

nem kötekedés miatt írtam. Amúgy pedig nagyon, és tuti lesz benne csavar mivel a 6. rész úgy gondolom kicsit lapos lett.

2012. máj. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Nagyon! :D

Szerintem is lesz benne valami bonydalom, de biztos az is megoldódik mint a többi.

Én a legjobban a 8. részre vagyok kíváncsi, mert érdeke mit kezd majd Reni és Cortez a gimi után, mert remélhetőleg ez is benne lesz. :)

2012. máj. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Én nagyon várom, de nem tom mit lehet még benne írni...Reni és Cortez összejöttek, akkor most valóvan szét kell menniük. Tuti happy end lesz.

Tudtátok hogy nyár végére jelenik meg! Már csak pár hónap!!!!!!! :D

2012. máj. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
100%
Nagyon várom!! Valamelyik páros szét fog menni, remélem nem Reniék...
2012. máj. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 láláleda ***** válasza:
100%
hihetetlün várom :). Én is úgy gondolom hogy Peti és Kata összejönnek, és biztos lesz benne valami bonyodalom, de ne jöjjön össze Arnolddal, főleg ezek után! Akkor nagyot csalódok a könyvbe. A bonyodalom remélem megoldódik majd. És azt várom már hogy Kinga 100%-osan megtörjön. Nekem s van egy ilyen barátnőm :), és 2 és fél év után megtört, nos Kinga erősen, de remélem egyszer megtörik Zsolti miatt :), és akkor stabil kapcsolatuk lesz. És a 6.-at szinte végig röhögtem, Ricsi kis zsiráfot kered Virágnak, a kedvenceim :).
2012. máj. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Én már nagyoon várom, nem is tudom hogy bírom ki a nyarat :) Egyébként szerintem a 7-8. részben nem lesz végig együtt Reni és Cortez, biztos lesz valami csavar, mert túl happy volt a 6. rész (kivétel az eleje), de végül 8. végére már tuti együtt lesznek, mert a végzős bálra együtt kell menniük :))) de Laura azt nyilatkozta, hogy az egyik jelenlegi pár örökre szét fog menni a 7.-ben. Ricsi - Virág jól meg van egymással, Reni-Cortez szerelmi szál a történet egyik legfontosabb motívuma, úgyhogy lehet hogy Kingáék mennek szét végleg, de ez nyilván nem bizti. És persze sok-sok poén, én ezt várom a 7. résztől :)))
2012. máj. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
szerintem annyi csavar lesz,hogy az arnold vagy végleg eltűnik,vagy pedig visszajön...és hogy kik fognak szétmenni?lehet hogy a virág-ricsi páros,mert ők már túúúúúl gondmentesek:/
2012. máj. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
valaki örökre szét megy? nem is tudtam :| viszont tartok attól hogy az a páros Reniék párosa lesz. A humor pedig utánozhatatlan! 7. részben tuti olyan dolog fog történni amire tényleg nem számított senki sem!
2012. máj. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
100%
Volt egy Ustream beszélgetés Laurával, ahol annyit közölt az olvasókkal, hogy a 7. részben a négy pár közül valakik végleg szétmennek, és békülni sem fognak. Nos, lehet találgatni, ugyanis Reni+Cortez, Ricsi+Virág, Kinga+Zsolti és Flóra+Jacques párosaink vannak... szerintem az utóbbiak fognak szétmenni, de ezt augusztus végén, szeptember elején tudjuk meg, amikor megjelenik az új kötet.
2012. máj. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!