Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Szent Johanna gimi tényleg jó?

A Szent Johanna gimi tényleg jó?

Figyelt kérdés

Mindenki erről áradozik, de nem is tudom... ennyire jó lenne? Ha valamit ennyire dicsőítenek akkor szokott az lenni, h tök gáz...

Valaki tudna írni egy rövid műfaji összefoglalót? A történet ne legyen benne, csak hogy miért is olyan jó, stílusa, humoros, szarkasztikus... ilyesmik, ha vannak.



2012. máj. 22. 21:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Stílusos, humoros.Én is csak ajánlani tudom.
2012. máj. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy 15 éves lány számára tökéletes lehet, a barátnőm húgának például az egyik kedvence. Azt szereti benne, hogy saját magára ismer a főszereplőben, teljesen bele tudja magát élni.
2012. máj. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Én olvastam mind a hat részt és meg kell mondjam nagyon nagyon tetszett. Én csAk ajánlani tudom. A 6. Rész a legjobb.
2012. máj. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%

MI az, hogy jó?

Komolyan a világ legjobb könyve!

A testvérem imád olvasni és elkezdte, én be kell valljam utálok (utáltam), de ki tudja miért belekezdtem. Egyszerűen nem tudtam letenni!

A suliba is bevittem, minden szünetben azt bújtam!

Persze az osztálytársaim hülyének néztek, meg minden, de nem tudott érdekelni, imádtam, imádom! Aztán valami csoda folytán az egyik osztálytársam elkezdte olvasni, majd a többi is, végül minden lány, sőt még egy fiú is, olyanok, akikről sosem gondoltam volna!

Azóta imádok olvasni! Bár olyan jó könyvet, mint az, sosem találtam, mindig is hálás leszek a testvéremnek és az írónőnek!

U.I.: Tudom hogy nem ilyen választ vártál, de ettől talán kedvet kapsz! Bocsi! :)

2012. máj. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Háát... én az unokanővérem tanácsára kezdtem el olvasni (18 éves) és nem vártam tőle túl sokat, hiszen én inkább a fantasy, horror, krimi könyveket szeretem jobban, és "nem vagyok túl jóban" a romantikusabb könyvekkel, de ez megfogott.. először is talán az, hogy a humora hihetetlenül jó, és változatos, Leiner Laura írásmódja is nagyon jó, ráadásul nem csak a fő-, de szinte minden mellékszereplőnek megvan a saját személyisége... a történet eleinte elég sablonosnak tűnt(tűnhet), de olyan dolgok is történnek, amikre az ember egyáltalán nem számít, és felkelti az olvasó érdeklődését. Bocsi, hogy kicsit hosszú lett, amúgy 14/L
2012. máj. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
33%
én is 15 éves vagyok, de engem nagyon nem tud lekötni. én már komolyabb könyveket olvasok.
2012. máj. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

19:43-as: dettó, de néha jól jön egy kis felüdülés :D

19:10-es: pont ilyesmik szoktak megfogni egy könyvben ^_^

mindenki másnak is nagyon köszönöm a válaszokat, tényleg jónak tűnik :D az író stílusa azért volt nekem fontos, mert nem bírok abbahagyni semmit, amit elkezdtem, de nem szeretek csak azért elolvasni egy könyvet, h tudjam, mi fog történni... pl elkezdtem az éjszaka házát, és az ilyen volt :// ...

Az igazi könyveket az ember többször is szívesen elolvassa, nem csak nyugtázza, h hát ez történt, már ezt is tudom, kész vége... :/

2012. máj. 23. 20:01
 8/14 klopusz ***** válasza:
100%

Szia!


Lehet, hogy ciki, de nekem 43 évesen is hatalmas élményt jelentett az elolvasása :-)

Igaz, más szemmel néztem-olvastam, mint a lányom.

Már várom a folytatást!


Ne hagyd ki! Jó karakterek, jó események. Megéri a ráfordított időt 100-szorosan is!

2012. máj. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Miss 15 éves komoly lány!

Ez a könyv pont a te korosztályodnak íródott. Főleg ha ilyen megjegyzéseid vannak, akkor te biztos elég komoly vagy.

2012. máj. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%

Hogy miért is jó?! Ezt nehezen tudom kifejteni Neked, kedves kérdező röviden, tömören, mert mindenkinem más a látásmódja, mindenkinek megvan a kedvence.

Én azért kezdtem bele, mert a csapból is ez folyt.. bevallom, hogy hasonló hozzáállással vágtam bele az első kötetbe, hogy mi lehet ebben ennyire jó?! Most végeztem a középiskolában, és így persze, hogy furcsának tűnt, hogy "gyerekes" könyvet olvasok, de nem. Sőt.. újból átéltem a középiskolás éveket, belecsöppentem egy tök jó társaságba, átélhettem mindent újból. Humoros, vicces, a stílusa elmondhatatlanul jó; a nyelvezete könnyű, mindenki megérti.. és még a 76 éves nagymamám is imádja! ^^

2012. máj. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!