Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Szent Johanna Gimi-ben Reni...

Dolaaa kérdése:

A Szent Johanna Gimi-ben Reni mikor1"kosarazta"ki Cortezt?

Figyelt kérdés
Csakmert mesélték,hogy a 6-ban szó volt róla.De én egyre sem emlékszem...
2012. máj. 14. 18:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Mert ő észre sem veszi, de pl.

Amikor negyedikben osztálykirándulás után Arnold ott várja,

amikor az ötödikben Cortez hazakísérné mégis, de meghallja, hogy Arnolddal beszél

amikor az ötödikben moziban vannak, és Cortez megfgja a kezét, de aztán Arnold hívja, ő pedig előveszi a telefont

amikor "eljátssza, hogy barátja van, ahelyettem, hogy egyenesen nem-et mondana"

amikor elküldi Cortezt a francba("Most jött el az a pillanat, hogy te menj el a francba")

amikor megírja neki a dogát a harmadikban, de beteg, Cortez átjön, Arnold pedig elküldi

amikor nem válaszol a nyakláncra semmit, mert nem akar zavarni

amikor Arnold után megy Cortez helyett, amikor azok ketten nagyon durván összevesznek, és kinn beszélik meg a dolgokat

amikor nem megy ki Arnold búcsúztatójáról

amikor nem válaszol semmire a szilveszteri dolog után a net és mobilkorlátozása miatt(csak ugye C. nem tudja)

amikor Peti elé jön aztán a szilveszter után, pedig Cortez már félreállt, hogy beszéljenek

és még sorolhatnám.

Sok kis dolog, aminek a feléről mi sem tudhatunk, mert esetleg Reni nem tartotta annyira fontosnak, hogy leírja a naplójába.

2012. máj. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
kosziii :)))
2012. máj. 15. 15:51
 3/11 A kérdező kommentje:
Egyébként ennyit ír le a konyvben is amennyit te írtál? :)
2012. máj. 15. 15:52
 4/11 LDorii ***** válasza:

Igen, amennyit leírt, az mind benne van. :)

Amúgy bocsi, hogy belekérdezek, de első, melyik részben küldi el Reni C.-t a francba? :D A negyedikben, vagy az ötödikben?

Lehet, hogy volt még 1-2 kisebb, amit Reni nem tartott fontosnak.

2012. máj. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az ötödikben :) Amikor rosszban vannak mert kiderült,hogy R. hazudott a párizsos dologban. December 9.,csütörtök :)
2012. máj. 15. 17:50
 6/11 A kérdező kommentje:
Jaj és még1 kérdes : az mikor volt amikor a 4. részben R. beteg volt és C. átment hozza és nemsokkal kesobb Arnold is??? Dátumot valaki? :)
2012. máj. 15. 18:08
 7/11 anonim ***** válasza:

A harmadikban volt(amit én írtam), Szeptember 14., hétfő

A negyedikben nem emlékszem, hogy lett volna ilyen

(az első)

2012. máj. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jaj bocsi elírtam :) 3.-at akartam írni :) Amúgy aztis olvastam,hogy már a Kezdetben is kapott C. "kosarat" Renitol.. Azt nemtudja valaki,hogy mikor ? :)
2012. máj. 15. 19:27
 9/11 anonim ***** válasza:
én elolvastam az 1.résztől végig az összes részt(csak azokta amelyikbe Cortezről ír) és így nagyon sokat lehet találni. Igazából egy csomószar csak bókol neki vagy érdeklődik. De akkor is lehet tudni, h tetszik neki.
2012. máj. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
akkor mit fogott föl C. kikosarazásnak? mármint a Kezdetben :)
2012. máj. 24. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!