Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Szent Johanna gimi tényleg jó?

A Szent Johanna gimi tényleg jó?

Figyelt kérdés

Mindenki erről áradozik, de nem is tudom... ennyire jó lenne? Ha valamit ennyire dicsőítenek akkor szokott az lenni, h tök gáz...

Valaki tudna írni egy rövid műfaji összefoglalót? A történet ne legyen benne, csak hogy miért is olyan jó, stílusa, humoros, szarkasztikus... ilyesmik, ha vannak.



2012. máj. 22. 21:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
49%
komoly alatt nem arra utaltam, hogy aki ezt olvassak komolytalan hanem műfajilag.
2012. máj. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem a Szent Johanna Gimi egy nagyon jó könyv, és én még nem találkoztam negatív véleménnyel. Igazából ez egy humoros könyv, napló formájában. Igazából szerintem azt elmondani, hogy miért is olyan jó, nehéz anélkül, hogy a történetet ne írnánk le. De szerintem megéri elolvasni, mert ez egy igazi élmény, ami a jelenben játszódik, és csak annyit tudok mondani, hogy nekem nagyon tetszett.
2012. máj. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
hááát persze.túl komoly vagy
2012. máj. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Réka0218 válasza:
100%
Nagyon humoros, és talán sok minden azért is olyan vicces benne, mert ma is mindennap hallasz ilyen dolgokat. nagyon sok mindenen nevettem, mert az osztályom jutott eszembe rengeteg szituációról, mondatról. :)
2012. jún. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!