Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Varjatok a Szent Johanna Gimi...

Anesz! kérdése:

Varjatok a Szent Johanna Gimi 7. dik reszet? Szerintetek mi fog benne tortenni?

Figyelt kérdés

2012. máj. 26. 07:45
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem Nem Cortezék mennek szét csak kisebb-nagyobb vita lesz pl a miatt hogy nyáron Cortez pár lánnyal ,,közelebbi" kapcsolatba került és ezért Reni féltékeny lesz. Vagy fordított esetbe lesz ez Arnolddal. Sőt ha már Arnoldról van szó az is elképzelhető hogy lehet visszajön a suliba...
2012. máj. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi fog tortenni , de nagyon remelem ,hogy R+C nem fog kulon lenni:)
2012. máj. 29. 08:18
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon várom már, csak nem tom mit fogok csinálni augusztusig... Szerintem nem fog szétmenni Cortez és Reni, de Kata és Peti összejönnek... :) Szerintem ezeken kívül természetesen mindenki hülyülni fog, a 12/b továbbra is a legbalhésabb osztály lesz, viszont szerintem Tami egyre jobban beolvad a b-s lányok közé (Kinga véleménye ellenére). Én egyelőre nyit tudok beleképzelni.
2012. máj. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
92%
Egyébként, ha valakik szétmennek, akkor én úgy gondolom, hogy az Kinga-Zsolti lesz, mivel ők már egyszer szakítottak komolyabban, meg úgy általában is ők veszekedni szoktak... Azt, hogy Arnold visszajön, azt én nem tudnám elképzelni, mert akkor mi lenne Macuval???!!!! Plusz, akkor csalódnia kéne, nem is kicsit, és ebben biztos vagyok. Én azért mondom hogy Kinga és Zsolti fog szétmenni, mert a többiek valamiért szorosabban kötődnek egymáshoz. Egyébként nagyon érdekel, hogy mi lesz benne...
2012. máj. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 bunnyboo válasza:
94%
szerintem egy kisebb vihar lehet R+C között, de szerintem Flóráék fognak szakítani. Egyetértek abban, hogy valószínű a 2 emós járása is. szerintem arnold és reni már nem lesznek barátok
2012. máj. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
93%
és ha Arnold visszajön a szalagavatóra hogy Renivel táncoljon? :D amúgy meg Laura nem egy mindennapi író szóval nem olyan pár fog szétmenni úgy gondolom akire mindenki számít, de ki tudja :)
2012. máj. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 Esztibaba99 ***** válasza:
70%
remélem h Arnold nem jön vissza mert abból biztos h balhé lenne Cortez és Arnold között, de én azt nem tudom elképzelni h mi lesz Macuval, mert szerintem a Dave és a Rami összejönnek és ő egyedül lesz szingli, viszont azt nem hiszem h a Kinga meg a Zsolti megy szét inkább Jacques és Flóra :(
2012. máj. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy Jaques és Flóra mennek szét, de hát róluk nem tudunk semmit... Egyébként Dave szerintem is össze fog jönni Tamival, és akkor már ő sem lesz szingli, csak Macu.
2012. máj. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 Caravaggio ***** válasza:
Nem akarok senkit megbántani de én is félek hogy reniék szakítanak, de van egy érzésem: Ugye azt mondta Laura hogy a neki a 3. és a 7. a kedvenc kötete. Gondoljatok a 3-ra. Reniék szinte végig veszekedtek! Laura azt is mondta hogy a két utolsó szomorúbb lesz a 6-hoz képest. Ha Reni és Cortez szakítanak úgy hogy utána nem békülnek ki... nem! Olyan nincs! Láttuk eddig is hogy már Cortez a francba elküldte Renit, de kibékültek... szóval...
2012. jún. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 Esztibaba99 ***** válasza:
Remélem nem lesz semmi veszekedés mert akkor az má milyen lenne!!! :(
2012. jún. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!