Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogyan irjak jó Fantasy könyvet?

Solonariwan kérdése:

Hogyan irjak jó Fantasy könyvet?

Figyelt kérdés
Ha belekezdek egybe mindig katasztrófa lesz. Rengeteg jó ötletem van de nem tudok mit kezdeni velük, mert képtelen vagyok könyvet irni, ami nem 5 éves gyerek szintjén van.Kérném javaslataitokat. :)

2012. ápr. 21. 20:51
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

# 9/10 Időpont ma 16:21

ezek nagyon hasznos tanácsok voltak, köszönöm. :)

irni,irni,irni fogok.

2012. ápr. 23. 17:11
 12/13 A kérdező kommentje:
ez az ywriter félelmetes, külön fülek vannak a karaktereknek meg a helyeknek stb. köszönöm, hogy megosztottad velem a programot. És mindenki más kommentjét is még1x.
2012. ápr. 23. 17:33
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális a kérdés, akkor csak az én hibáimat tudom intő példaként ajánlani: A töltelékmondatok nagyon fontosak. Ne csak a cselekmény pörögjön, térj ki arra is, hogy milyen hangulata van az erdőnek/városnak, hogy mit éreznek a szereplők, vagy egyszerűen azt is megemlítheted, hogy nyitva volt az ablak. A lényeg, hogy ne legyen az egész tömény cselekmény. A másik pedig a párbeszéd. Nekem sokszor az egész történetem egy masszív párbeszéd. Ha ezt veszed észre, akkor próbáld meg kiselejtezni, hogy melyik részlet teljesen felesleges, és leírható nem párbeszédes formában is. Ha nem találsz elég ilyet, akkor itt léphet életbe az előző pont. :)
2013. aug. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!