Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik könyvet vegyem meg,...

Melyik könyvet vegyem meg, esetleg további ajánlás?

Figyelt kérdés

Kaptam egy utalvány és szeretnék valami klassz, izgi könyvet venni. Fantasy-szerelmi sztorikat szeretek olvasni, mint: VA, Csontváros, Angyalvér, ÉV, de olyanok is mint Csillagpor vagy Meg Cabot könyvei és sok-sok "nem divat" könyv. Ehhez hasonlókat néztem, mint:

Csitt, csitt

Beastly

Cat és Bones

Anita Blake sorozat

Éjvilág

Shiver stb...

Melyiket ajánljátok ezek közül vagy mást?

(SzJG-t, Alkonyatot ne :) )


2012. ápr. 5. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Cat és Bones :)
2012. ápr. 6. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezek közül csak a Beastlyt olvastam, az nagyon jó volt.

Az filmben is nagyon jó.

2012. ápr. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csitt, csitt - nekem nagyon tetszett
2012. ápr. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Shivernek csak az első része jó, a többi nem.
2012. ápr. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha bejött a Csillagpor, akkor érdemes elolvasnod Gaimantól és Pratchettől az Elveszett próféciákat. Iszonyatosan jó könyv. Fantasy egy kis szerelemmel (nem az a fő szál) és humorral, ami nem az a béna, sablonos géphumor, amit kényszerből belenyomnak a könyvekbe, hanem olyan 'igazi'. Ha olvastál már Pratchettől, tudod, ha nem, akkor ideje kipróbálni. :D
2012. ápr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A lány aki tud repülni-nem szerelmi, de fantasy :D vagy Gyémánt fiú-Nem fantasy, de szerelmi

Esetleg Evernight sorozat-fantasy és szerelmi :D

2012. ápr. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Csitt Csitt-et és a folytatásait tudom ajánlani! fordulatos, romantikus és misztikus.engem nagyon megfogtak. remélem segítettem
2012. ápr. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!