Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogy képzelitek el a Roxfortos...

Hogy képzelitek el a Roxfortos tanárokat?

Figyelt kérdés

Hogyan képzelitek el a kinézetüket a KÖNYV alapján? Hány évesnek?


Diákként:

Diákként milyenek voltak? Ki volt diákként a legjobb barátjuk/barátnőjük? Hány évesen vesztették el a szüzességüket? Az volt a kedvenc tantárgyuk amiket tanítanak? Jóképűek/csinosak voltak? Népszerűek az ellenkező nem tagjai között? A lányok szívesen sminkelték magukat? Ha sminkeltek, milyet viseltek? Hasonlított az akkori személyiségük a tanárihoz? Egymással milyen viszonyban voltak?


Milyen a szemszínük? Mi a kedvenc kajájuk? Milyen parfümöt használnak? Szépek vagy csúnyák?


Az értelmes válaszokat előre is köszönöm.🤪



2022. febr. 10. 14:14
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy az én elképzelésemet kell szem előtt tartani? Én azt írtam, hogy máshogy képzeltem el.Rowling is máshogy. Ti is máshogy. De a könyvben nem volt olyan, hogy ,,zöld ruhás, kontyos, Maggie Smith arcú nő", szóval nem hinnném, hogy bűnben járó lennék azért, mert máshogy képzeltem el a leírás alapján. A könyvben fekete hajú, szögletes szemüveges, így is képzeltem el. De igaza van a 09:59-esnek, nem olyan fontos részek ezek. De attól még elképzelhetem.
2022. febr. 12. 12:34
 42/49 anonim ***** válasza:
100%

"A nő szoros kontyba csavart fekete haja most kissé kócos volt. Ő is köpönyeget viselt, de smaragdzöldet." - Harry Potter és a bölcsek köve, Első fejezet

Látod, pontosan ezért probléma, hogy nem vagy tisztában a történettel. Ezt elvileg olvastad is, mégis itt és a másik kérdésednél problémázol azon, hogy a filmben "rohadtul nem olyan", mint a könyvben, és "olyan csúnya hogy azt hiszem elhányom magam". Ez az a stílus, ami szerintem undorító, nem valakinek az arca vagy a teste.

2022. febr. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul a történet szerint McGalagony is nagyjából annyi idős, mint Maggie Smith.
2022. febr. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 A kérdező kommentje:
Momdjuk nem értem ha a színésznőt képzelte hozzá, akkor miért mondjuk fekete hajúnak írta könyv, de lehet hogy arra gondolt az írónő hogy a karakter személyiségét jól tudja eljátszani.
2022. febr. 12. 17:11
 45/49 anonim ***** válasza:
100%
Ne pörögj már ezen!
2022. febr. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 A kérdező kommentje:
Oké, értettem.
2022. febr. 12. 17:20
 47/49 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy érdekes jérdés
2022. ápr. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
*K
2022. ápr. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kérdés érdekességével volt a baj. Ennek sok előzménye van. Pl. csak az első 3 könyvet olvasta, sőt szerintem a harmadikkaé se végzek, és a filmek alapján is mondott vélemény, úgy, hogy elvileg nem látta. De ha meg láttad a 21. választ, akkor érdemes megnézni. Szerintem akkor teljesen más lesz a véleményed, de ki tudja.
2022. ápr. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!