Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogy képzelitek el a Roxfortos...

Hogy képzelitek el a Roxfortos tanárokat?

Figyelt kérdés

Hogyan képzelitek el a kinézetüket a KÖNYV alapján? Hány évesnek?


Diákként:

Diákként milyenek voltak? Ki volt diákként a legjobb barátjuk/barátnőjük? Hány évesen vesztették el a szüzességüket? Az volt a kedvenc tantárgyuk amiket tanítanak? Jóképűek/csinosak voltak? Népszerűek az ellenkező nem tagjai között? A lányok szívesen sminkelték magukat? Ha sminkeltek, milyet viseltek? Hasonlított az akkori személyiségük a tanárihoz? Egymással milyen viszonyban voltak?


Milyen a szemszínük? Mi a kedvenc kajájuk? Milyen parfümöt használnak? Szépek vagy csúnyák?


Az értelmes válaszokat előre is köszönöm.🤪



2022. febr. 10. 14:14
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem a szép kategóriában egyedül Lockhart indulhatna, neki más erénye nem nagyon van.

Nem szabad elfelejteni, hogy a HP a 90-es években játszódik, és a legfiatalabb tanárok is a harmincas éveiket tapossák.

Amúgy meg a kérdésed hülyeség. Mármint például a szüzesség elvesztése meg hasonlók.

A szemszínek meg többnyire le vannak írva a könyvekben.

2022. febr. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
93%
Ahogyan Rowling jellemzi őket.
2022. febr. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:
Miért nem bírtok normális válaszokat adni?
2022. febr. 10. 14:49
 4/49 anonim ***** válasza:
95%
Első voltam, szerintem elég korrektül válaszoltam. Egy ilyen kérdésre mégis mit lehetne válaszolni? Minden, amikor nincs a könyvben vagy a kiegészítő kötetekben, az fanfiction kategória. Több tanárról olvashatsz a Pottermore-on, de nem ilyen butasagokat, hogy sminkelt-e vagy sem.
2022. febr. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:

,,Szerintem elég korrektül válaszoltam"

,,A kérdésed hülyeség"

🤔

2022. febr. 10. 15:15
 6/49 anonim ***** válasza:
90%

Tiéd a másik Harry Potteres kérdés is? Van amúgy egy többszáz válaszos Harry Potteres (logikatlansagok vagy mi a kérdés) téma itt az oldalon, némely dolgot érdemes lenne ott felvetned.

Én pl Dumbledoret pont úgy képzeltem el, ahogy az első részben le van írva, félhold szemüveg, lila magassarkú csizma, hosszú szakáll, lila vagy kék talár. Nekem McGalagony inkább olyan ötven éves volt a képzeletemben, mondjuk a tanárok filmbéli kinézete nekem belefér, amin nem bírtam túltenni magam, az az, hogy Dudley nem szőke.

2022. febr. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:
Melyik másik kérdés? Arra gondolsz amihez sok emojit raktam? Ha igen, honnan jöttél rá?
2022. febr. 10. 15:25
 8/49 A kérdező kommentje:
Ja, és kösz hatos, te vagy az egyetlen itt aki bírt normális választ adni.
2022. febr. 10. 15:29
 9/49 anonim ***** válasza:
89%
Hatos, egyes és négyes is én voltam
2022. febr. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
Visszavonom a köszönést.
2022. febr. 10. 15:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!