Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogy képzelitek el a Roxfortos...

Hogy képzelitek el a Roxfortos tanárokat?

Figyelt kérdés

Hogyan képzelitek el a kinézetüket a KÖNYV alapján? Hány évesnek?


Diákként:

Diákként milyenek voltak? Ki volt diákként a legjobb barátjuk/barátnőjük? Hány évesen vesztették el a szüzességüket? Az volt a kedvenc tantárgyuk amiket tanítanak? Jóképűek/csinosak voltak? Népszerűek az ellenkező nem tagjai között? A lányok szívesen sminkelték magukat? Ha sminkeltek, milyet viseltek? Hasonlított az akkori személyiségük a tanárihoz? Egymással milyen viszonyban voltak?


Milyen a szemszínük? Mi a kedvenc kajájuk? Milyen parfümöt használnak? Szépek vagy csúnyák?


Az értelmes válaszokat előre is köszönöm.🤪



2022. febr. 10. 14:14
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:
Ja, és bocsánat, ha ha rosszul esett egy beteg embernek a 13:32-es írásom, de hát mit tegyek, ha egyszer ez a véleményem,?
2022. febr. 11. 17:21
 32/49 anonim ***** válasza:
100%

Informálódj, tájékozódj a világról, mert te sem szeretnéd, ha a külsődet kritizálnák, ha egyszer hasonló helyzetbe kerülnél. Ez nem vélemény kérdése, hanem normális emberi viselkedés, hogy nem rúgunk bele még egyet abba, aki amúgy is a padlón van.

Az emojik egyszerűen gyerekesek ilyen mértékben, mint amilyenben te használod őket. Nem adnak hozzá a mondandódhoz. Még jó, hogy nem csak azokkal kommunikálsz... A kérdéseidre pedig már leírtam, hogy mi velük a problémám. A könyvekben/Rowling interjúiban levő infóknak képtelen vagy utána nézni, és még neked áll feljebb, ha valaki megemlíti (akár a másik kérdésnél is), hogy világosan le vannak írva valahol. Nem kell nagyon a fantáziámra hagyatkoznom azt illetően, hogy hogyan néz ki mondjuk Bimba professzor, mert többször is írnak róla. Ha legalább a HP Wikia oldalt elolvasnád, máris nem kéne ennyi dolgot megkérdezned.

A random beszélgetés a karakterek kedvenc kajáiról meg nem erre az oldalra való.

2022. febr. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
100%

A könyvekben később igenis le van írva, hogy McGalagony professzor más Harry szüleit is tanította, nem lehetett egyidős velük!

Sőt, mi több, a Legendás álltok fimekben is felbukkan, mint Goethe fiatal tanára, ami lehet, hogy csak baki (mivel eredetileg az volt a HP wikin, hogy '33 ban született, amit a film megjelenése után le is szedtek onnan), de akkor is megmutatja, hogy Minerva Harry idejében már rohadtul nem fiatal.

2022. febr. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 A kérdező kommentje:

Már leírtam, de leírom még egyszer.

Az első két részt egyhuzamban olvastam. Ebből kiderül, hogy Harry Dursleyékhoz kerülésekor már tanár volt. Ez alapján lehet Lilyvel egyidős. A harmadikban van, hogy nem, sokkal idősebb. De, mivel ezt a részt sokkal később olvastam, már élt a fejemben egy kép róla, és nem volt kedvem új képet gyártani róla. Szóval a fiatalabb ( általam elképzelt) kinézete van a fejemben.

2022. febr. 12. 09:22
 35/49 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én is leírom még egyszer.


Attól még, hogy te csak addig olvastad, LÉTEZIK TOVÁBB IS, AHOL VILÁGOSAN LE VAN ÍRVA. ÉS KÉPZEL EL ÚGY, AHOGY AKAROD, DE NE VÁRD EL A FILM KÉSZÍTŐITŐL, HOGY A TE FANTÁZIAKÉPEDHEZ VÁLASSZANAK SZÍNÉSZEKET EGY OLYAN FILMSOROZATHOZ, AMI MÁR A SZÜLETÉSED ELŐTT ELKÉSZÜLT!

2022. febr. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 A kérdező kommentje:
Jó, jó, értem, nem azt mondom, hogy legyen pont ugyanolyan a sminkje meg a nyaklánca meg a nemtommije, de mondjuk egy kis fekete hajfesték nem ártott volna. Csak mert mondjuk az első részben kétszer is le van írva hogy fekete hajú.
2022. febr. 12. 09:43
 37/49 anonim ***** válasza:
100%
Az is le van írva, hogy Dudley és Petunia szőkék, a filmben mégsem azok. Ennyire nem fontos részletek ezek. A legismertebb és legjobb brit színészeket kérték fel a fontosabb szerepekre, akiket nem fognak arra kötelezni, hogy fessék be a hajukat/hordjanak parókát, ha ennyire lényegtelen a hajszínük a történet szempontjából és még lehet, hogy hülyén is néznének ki. Szinte mindennel kapcsolatban megkérdezték Rowlingot, aki valószínűleg rábólintott, sőt gondolom inkább marha büszke volt, hogy a karakterét Dame Maggie Smith játssza, aki az egyik legelismertebb angol színésznő.
2022. febr. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 A kérdező kommentje:
Oké, értem.
2022. febr. 12. 10:00
 39/49 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan, lehet hogy nem igaz, de vhol azt hallottam hogy Rowling mindig is a színésznőt képzelte el hozzá.
2022. febr. 12. 10:02
 40/49 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt tudod, akkor miért problémázol, hogy egy olyan színésznő játszotta a szerepet, aki az első film idején 67 éves volt? Vagy megint ott tartunk, hogy a te elképzeléseidet kellett volna a film készítőinek szem előtt tartania Rowling elképzelései helyett?
2022. febr. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!