Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Lehet hogy hülye kérdés, de...

Lehet hogy hülye kérdés, de ti hogy képzelitek el a Szent Johanna Gimiben a reggeleket?

Figyelt kérdés
Mármint hogy van ehhez hasonlító kép, esetleg hogy szerintetek milyen a suli, Cortezék hol szoktak ülni, ki hogy ül/áll? Továbbá milyen amikor az árkádok alatt állnak? Ha ezekre van képetek, rajzotok, kérlek küldtök...

2017. márc. 17. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
Ezt Reni elég sokszor elmagyarázta. Gondolom azért annyi képzelőerőd neked is van, hogy van egy kép erről a fejedben, és nem mások rajzai alapján kelljen elképzelned egy ilyen szimpla dolgot.
2017. márc. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is el tudom képzelni. De ahogy én elképzelem azt nem tudom lerajzolni. Pedig kéne.
2017. márc. 19. 21:13
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Az egyik könyvben a vége felé leírja elég részletesen Reniét nagyából így van: Felkel, megfürdik,hajat mos, beszárítsa a haját felöltözik, fogat mos,megreggelizik iszik egy tejes kávét megint fogat mos és fogsejmezik.
2017. ápr. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
Előző vagyok asszem a 7-be van benne.
2017. ápr. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!