Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tetszik ez a részlet? Mi a...

Tetszik ez a részlet? Mi a véleményed róla?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen szinte mindegy is volt, hogy a lábainál heverő nő él-e még vagy sem. Akár megölte a csavarkulccsal, akár csak leütötte, Török tudta, hogy ezt a helyzetet képtelen lesz egyedül megoldani. Az igazgatóhelyettes asszony teste nem tűnt annyira nehéznek, hogy vállára véve ne tudott volna vele kinavigálni az iskolaépületből, de nyilvánvaló volt, hogy ez a művelet fényes nappal teljesen kivitelezhetetlen. Még ha meg is várná, hogy a tömeg végre eloszoljon a ballagási beszéd után, akkor sem tudna vele mihez kezdeni. Vagy a takarítószemélyzet venné észre, vagy egy minden lében kanál járókelő hívná rá a rendőrséget. Valamivel kilenc után már teljesen sötét lesz, és a szakmunkásképző is kiürül. De hiába is próbált volna meg éjszakára az alagsorban elrejtőzni, a riasztó vörös szeme abban a pillanatban felsikítana, ahogy Ildikót felcipelné a földszinti folyosóra. Még ha lenne is kódja a deaktiváláshoz, a kikapcsolása ugyanolyan árulkodó lenne, mint fülsértő vijjogása. Az ilyesmit mindig elmenti a memóriájába a fali panel. Esetleg még az jöhetett volna szóba, hogy itt helyben feldolgozza a testet, és darabokban kicsempészi a hátizsákjában, de az meg valószínűleg akkora mocsokkal és bűzzel járna, hogy valaki garantáltan felfedezné, mielőtt teljesen eltüntethetne minden árulkodó nyomot. Főleg, hogy napokig is eltartana, mire minden egyes darabot hazavisz a málhazsákjába dugva. Elképzelte magát, ahogy munkaideje végén ártatlan arccal átvág az aulán, miközben átázott zsákjából vér csöpög a padlóra, mintha csak málnaszörp borult volna ki benne... Így hát első ránézésre megszabadulni a nőtől teljesen lehetetlen feladatnak tűnt. De hogy is keveredhetett volna ki máshogy ebből a kínos félreértésből? Talán hagynia kellett volna inkább, hogy beárulják az igazgatónak, és megszégyenítve kirúgják? Akár még bírósági ügy is lehetett volna a dologból. Egyszerűen nevetséges, ahogy egyesek képesek pálcát törni mások ártatlan szórakozása felett! Ez a ringyó is okosabban tette volna, ha inkább a saját dolgával foglalkozik ahelyett, hogy utána szimatol! Mindketten jobban jártak volna... Ferdén elmosolyodott. Mióta szeretett volna már sokszorosan visszafizetni az igazgatóhelyettes asszonynak! Most azonban, hogy végre nem fogta vissza magát, és a lelepleződéstől való félelmében kieresztette dühét, mégsem érezte azt az elégedettséget, amit a korábbi megaláztatások utáni bosszú-fantáziáiban vizionált.

2020. szept. 13. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Aaa nekem nagyon tetszik!

El is kepzeltem az egeszet, a tortenet is jo :D


Bar ez az utolso mondat bosszu-fantaziaiban vizionalt ez nekem kicsit fura. Vagyis ha egy konyvbe olvasnam biztos atolvasnam meg egyszer hogy mivaaan.


Ertem a jelenteset meg nem az, de en helyettesitenem a vizionalt egy masik szoval:D.


De amugy tenyleg tetszik

Lesz folytatasa esetleg? Vagy elozmeny? Hova akarod kirakni vagy csak magadnak irogatod? :)

2020. szept. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem rossz. Szép a fogalmazás, és csak néhány helyen találtam helyesírási hibát.

Mondjunk nekem túl sok a szöveg egyszerre, kicsit ijesztően hat :D

Néhány helyen kezdhetnél új bekezdést, hogy átláthatóbb legyen.


De csak így tovább!

2020. szept. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Bár ez tényleg csak egy bekezdés, főleg a gyakorikerdesek szerkesztése miatt néz ki ilyen töménynek.
2020. szept. 13. 21:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!