Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Játszik itt valaki így? Játza...

Játszik itt valaki így? Játza még ezt komolyan valaki?

Figyelt kérdés
[link]

2013. júl. 19. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Régen nyomtam, imádtam azt a gamét :D... csak az a baj, hogy megláttam az új Call of Duty-kat meg Battlefieldeket és nem bírtam ellenálni.
2013. júl. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lord Keri ***** válasza:

Ez a játék jó pár évig az egyik legjobb fps volt, én még anno klánoztam is vele! :)


Talán 1 éve nosztalgiából felraktam és megnéztem a magyar szervereket, meglepő módon még működtek viszont teljesen üresek voltak.


Külföldi szerverekből még van jó pár, viszont azt tapasztaltam, hogy szétmoddolták már az alapjátékot, és olyan oltári barom módosítókat használnak a legtöbb szerveren, hogy számomra már nem volt élvezhető.

2013. júl. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lord Keri ***** válasza:

Jah meg aki nem ismerné, ehhez volt nagyon profi magyar szinkron is, szóval nagy hype-ja volt. Nyilván az idő vasfoga megette, hiszen eltelt azóta 14 év! :(


http://www.youtube.com/watch?v=IRTEvNTwolo

2013. júl. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem még mindíg a legjobb arcade/stratégiai fps.Nyilván a mostani cod és hasonlók verik a grafikában,de az engine azóta is jó.Igazából nem lehet összehasonlítani egy valósághű és egy future fps-t,nem is akarom.Kár,hogy a fejlesztők nem csinosították ki egy mai grafikára.szerintem sokan szerették...Akik régen nagy játékosok voltak,azok még most is elcvannak vele.Azért persze mi is kipróbáljuk az új dolgokat!:)
2013. júl. 19. 23:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!