Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most ezt komolyan gondolja?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezt komolyan gondolja? Vagy csak játszik? Lehet ebből valami probléma?

Figyelt kérdés

Beléptem egy nemzetközi levelezőprogramba. Beírtam, hogy a célom a nyelvgyakorlás, és van komoly kapcsolatom. Ennek ellenére egy csomó pasi megtalált. Gondoltam levelezzünk, mi baj lehet belőle, egy másik kontinensről?

Egy török pasival más Skype-olunk is. Néztem webkamerán, valami eszméletlen jól néz ki. És kb 2 nap után elkezdte mondani, hogy én vagyok élete nagy szerelme meg ilyenek. Először csak nevettem rajta, ja, internet flört. De most már csak erről szól a levelezésünk. Nem is értem, egy ilyen jó pasinak miért nincs barátnője? Vagy ha van, miért csinálja ezt? Vagy csak szórakozik velem? Már azon gondolkodom, nem írok neki többet, vagy letiltom. A párom azt mondta, hogy nem érdekli, hogy kivel love-chattelek, de azért azt nem szeretné, ha idejönne valami őrült, és lemészárolná az egész családomat. Hát, azt én sem szeretném. Skype alapján nem tud megtalálni, ugye?


2012. júl. 30. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:

hát vannak ilyen idióták, nyilván van valami baj vele, ha külsőleg okés is , agyilag biztos nem:D


amúgy nyugi, nem fog ideutazni, hogy lemészároljon xD

2012. júl. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ. Nem ismered, lehet, hogy valami hacker, vagy van ilyen ismerőse. A mai világban megoldható, főleg pénzért. Ezért nem jó a netes ismerkedés, főleg külföldiekkel.
2012. júl. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Meg azt is mondta a párom, hogy azért az ilyen külföldiekkel vigyázzak, másképp látják az életet. Ha magyar srác lenne, biztos lennék benne, hogy csak játszik.
2012. júl. 30. 09:34
 4/8 anonim ***** válasza:

miért csinálja? azért, amiért te. szórakozásból.

amúgy unokatesómat is hülyíti egy arab srác már vagy 2 éve, hogy jaj, élete nagy szerelme, meg blablabla.

2012. júl. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jó, hátha játék, én benne vagyok. Csak néha már komolyan megijeszt.

De miért pont engem hülyít ezzel? Az elején megírtam, hogy foglalt vagyok. Nyilván engem nem tud úgy beetetni, mint egy fiatal szingli kiscsajt.

2012. júl. 30. 09:46
 6/8 anonim ***** válasza:
szórakozásból próbálkozik mindenkinél, aki vevő rá ;)
2012. júl. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát, azért ez már nem abberrált, hogy írogat valakinek, aki 2000 km-re lakik, úgysem fogunk tudni sosem találkozni.
2012. júl. 30. 12:40
 8/8 A kérdező kommentje:
Rájöttem, hogy mit akar, valóban aberrált, internet-szexet akar. Hát, ez fura nekem.
2012. júl. 30. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!