Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak játszik velem vagy komolyan gondolja?

Figyelt kérdés

Van egy srác jóval idősebb nálam 29 éves.Kb három hete találkozgatunk és beszélgetünk,megemlített egy olyat,hogy én más vagyok,mint a többi lány és,hogy nem is gondolta volna rólam,hogy én ilyen normális vagyok.Elvitt moziba és folyamatosan keresett,az egyik találkozón megkérdezte,hogy lehetne e köztünk valami,mondtam,hogy de igen lehetne,még az nap este megcsókolt,és kérdezte,hogy holnap mit csinálok,mert találkozna velem,mondtam,hogy semmit és úgy,volt,hogy találkozunk még nappal,de nem keresett..este viszont összefutottunk és hajnali 4-ig kint beszélgettünk akkor is elcsattant egy pár csók,akkor is kérdezte mit csinálok holnap,úgy volt,hogy elmegyünk valahová,és akkor sem keresett,és nem tudom,hogy miért ha eddig küzdött értem úgy mond..Félek,hogy bele szerettem szörnyen érzem magam miatta,szerintetek hanyagoljak,lépjek tovább,vagy továbbra is találkozgassak vele és várjam a jó szerencsét?

18/L


2013. ápr. 21. 16:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Kuka, és többet ne légy számára elérhető, akár milyen szöveggel jön.
2013. ápr. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!