Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki Red John a mentalistából?

Ki Red John a mentalistából?

Figyelt kérdés
Sokak szerint Mineli...
2010. jan. 31. 12:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/83 Nagyand válasza:
Szerintem R.J. = Virgil Minelli CBI főnök... :)
2013. júl. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/83 anonim ***** válasza:
Aki azt is el tudja képzelni, hogy Patrick Red John, az álljon le. Kizáró ok: A 2. évad 23. részében Patricket megmenti R.J, még mutatják is őket együtt, amikor Patrick meg van kötözve. Vagy netán Jane két felé szakadt volna? Ekkora különleges képessége nincsen. :D
2013. aug. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/83 Takanohana válasza:

Szerintem a készítők csapdahelyzetben vannak.


Vagy kihozzák Red Johnnak azt, akire minden jel mutat, és akkor azt kapják, hogy ebben hol a fordulat, hol a meglepetés?

Vagy próbálnak valami meglepőt húzni, de akkor meg szembesülnek azzal, hogy a korában elhintett információknak ez nem felel meg.


Én azt a vonalat viszem végig, hogy a készítők lesz, ami lesz- a logikus Red John tálalják nekünk.


Mit tudunk eddig RJ-ről?

- férfi (a vak lány csak észrevette volna, ha nővel van együtt)

- befolyásos

- szerteágazó kapcsolatai vannak

- tudja az embereket manipulálni

- hasonlít Patrick-re (mármint belsőleg)

- feltétlen hűséget tud az embereire kényszeríteni


Én ebből az utolsót emelném ki.

- A titkárnő, aki kivégezte Bosco-t és csapatát, mosolyogva fogadja a halált RJ-tól (vagy megbízottjától)

- A fickó, akit felgyújtanak a cellában, súlyos fájdalmai ellenére átadja Patrick-nek RJ üzenetét

- Lorelei, mikor Patrick szembesíti vele, hogy RJ ölte meg a húgát, nem hiszi, és nem hajlandó belegondolni sem ebbe, annyira bízik RJ-ban


Az eddig ismert szereplők közül ki tudna ehhez fogható mértékben magához láncolni embereket? Egyértelmű: Brett Stiles. Volt is már rá példa: mikor az egyházában volt egy pofa, akit Jane leleplezett, és dalolhatott volna Stile-ról egyet, s mást, jött egy fanatikus hívő, és mosolyogva lelőtte őt, aztán nyújtotta a kezét a bilincsért.


Minelli, Bertram, vagy bárki más lehet befolyásos, rendelkezhet megfelelő kapcsolatokkal, még manipulálhatja is az embereket, de azt a fanatizmust, azt az elvakult feltétlen hitet, amit RJ kényszerít az embereire nem lehet pénzért megvenni. Ahhoz egy Brett Stiles kell. Szerintem.

2013. okt. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/83 anonim ***** válasza:

szerintem is Brett Stiles az

és sajnos Van Pelt a cinkosa

2013. okt. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/83 anonim válasza:
Én is úgy vélem, hogy Brett Stiles de Van Peltet mire feltételezed, hogy a cinkosa ?
2013. okt. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/83 anonim ***** válasza:

úgy lesz ütős a történet, ha valaki a Libon-féle csapatból is tagja a Tiger-Tiger klubnak


Van Pelt vörös, és amúgy is Bret Stiles hatása alatt van, plusz naív


amúgy meg tipp csak

2013. okt. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/83 anonim válasza:

Helytálló amit írsz, de azért kétlem Peltet mert összeházasodik Rigzbivel s ki is lépnek.


Ha a börtönös jelenetre gondolsz, hogy hatása alatt.........van benne valami de aztán eddig nem volt folytatása, hogy közük lenne egymáshoz.


Lisbon csapatából ? Ütős lenne az biztos :)


Pelt vörös.......effektív a vörösös címeg a RE John Red - jére utal külföldi oldalak szerint, Peltet nem említik sehol. Aztán ki tudja :)

2013. okt. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/83 anonim válasza:
Szerintem Brett Stiles. Pl tudta hol van Kristina Fry és a pajta amin a Red John jelét találták a visualize-é volt, ő pedig a visualize tagja. Ráadásul nagyon befolyásos. Bár lehet ez túl egyértelmű lenne...
2013. nov. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/83 anonim ***** válasza:
Szerintem Bret Stiles. De nem biztos, hogy ő lesz, hiszen mindenki rá gondol, nem lenne benne semmi meglepő. Aki nem nézi a legfrissebb részeket, az itt nyomon követheti, hogy eddig kik estek már ki a listáról. [link]
2013. nov. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/83 anonim ***** válasza:
Már nem kell sokáig várni, olvastam a neten, hogy még az idén, 2013 végén a 6. évadban kiderül! Legalábbis a sorozat készítői elmondták, hogy ekkorra leleplezik Red John valódi kilétét!
2013. nov. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!