Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki Red John a mentalistából?

Ki Red John a mentalistából?

Figyelt kérdés
Sokak szerint Mineli...
2010. jan. 31. 12:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/83 anonim válasza:
Lehet,hogy Walther.Szerintem azért ő,mert különben nem bukkant volna föl többször a sorozatban.
2011. aug. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/83 anonim válasza:
47%
Azt nem tudom hogy ki,viszont azt tudom,hogy Grace Van Pelt barátja lesz a cinkosa.
2011. szept. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/83 Cetli válasza:
0%
Red John: Patrick Jane.
2011. nov. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/83 anonim ***** válasza:

nekem is van egy ilyen érzésem

hogy Red John nem más, mint hősünk, kedvencünk,

a kedves, mosolygós Patrick Jane


de, hogy miért nyírta ki gyermekét, feleségét...

ennyire beteg volt akkor?


(remélem nincs igazam, igazunk, és nem ő az)

2011. nov. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/83 anonim ***** válasza:

Nem az a helyszínelős srác az.

[link]

Itt van a szereplők között Red John,és nem ő játssza!

2012. febr. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/83 anonim válasza:
Sziasztok! Meg tudnátok mondani, hogy mi annak a résznek a címe, amikor a pasi a tiger,tiger.. szöveget mondja patricknek a halálos ágyán? Nagyon fontos lenne! :)
2012. febr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/83 anonim ***** válasza:

vörös hold

3. évad 9. rész

2012. febr. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/83 anonim válasza:
köszönöööm :)
2012. febr. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/83 anonim válasza:

Sokak szerint RJ nő. merthogy a külső megjelenésre utal a RED, pl. Christina. Ezt 2 okból meg tudom cáfolni:

1.:a 2. évad 29. részében amikor elrabolják Patricket, Chr. jósol, és mond egy olyan szöveget hogy "húzz rá". és RJ is ezt mondja Patricknak, de Chr-t előtte megöli, és ezért mondja, nem ő RJ..

2.:RJ ugye a '80-as években börtönben volt, egy fickóval akit megöl mert mesél róla.. Chr. hogy lehatett volna férfi börtönben?? BIZTOS hogy nem Chr. RJ ...

Mások szerint Rigsby. De RJ egy korábbi személyleírás alapján pontosan 170cm magas, és nem túl erős testalkatú.. Nos, Rigsby 193cm, és elég erős testalkatú.. -tehát ő sem RJ ...

A legvalószínűbb a helyszínelő, aki RJ minden ügyénél ottvan.. és ezt RJ angol hangja is alátámasztja ugyan, DE a helyszínelős fickó mondhatni túl fiatal hogy ő legyen a gyilkos, mivel ha '80-ban börtönben lett volna legalább 40-45 éves lenne.. ehelyett ő max 35. Mégis rá illik minden más személy és jellemleírás ... Ez tehát vagy egy nagy hiba a sorozat készítőitől, vagy csak egy újabb trükk, mert a profi hangtorzítók más emberi hangok frekvenciáját is képesek "eltanulni" .. Hát mindenki logikázzon egy kicsit, de szerintem Ők ki vannak zárva ...

2012. máj. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/83 anonim ***** válasza:
a helyszínelőfiú nem olyan kaliber, hogy ő legyen RJ.
2012. máj. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!