Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki Red John a mentalistából?

Ki Red John a mentalistából?

Figyelt kérdés
Sokak szerint Mineli...
2010. jan. 31. 12:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/83 anonim ***** válasza:

ja, tényleg, emlékszem már

az az a jelenet, amikor visszaemlékezik arra,

hogy verték át a gazdag embereket

kihasználták hiszékenységüket

(haldokló beteg kislány, gazdag nagymama, és kicsalják a varázsgömbbel a pénzüket...)

2012. júl. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/83 anonim válasza:
Pontosan. Szerinted ki Red John?
2012. júl. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/83 anonim válasza:
Patrick Jane nem lehet Red John. Jó... Az még oké, hogy megölte a családját, a gyermekeit, és az, hogy nyomoz maga után, de hogy a harmadik évad záró epizódjában meg is kötözze magát, és verset mondjon magának, az azért túlzás... :)
2012. aug. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/83 anonim ***** válasza:
100%

legnagyobb meglepetés egyértelműen az lenne

ha mondjuk Rigsby vagy Cho lenne az

2012. aug. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/83 Kolbászgyár válasza:
55%

Tegnap ebéd közben felfedtem Red John igazi kilétét, itt mellékelem a képet. Csak az nézze meg, aki nem akarja lelőni a poént, mert hát eléggé spoiler-gyanús az 5. évadból.

Szóval itt a kép: [link]


Amúgy komolyra fordítva a szót, aki látta a 4. évad befejező részét, amihez még jelen pillanatban nincs szinkron, szóval én is csak feliratosan néztem, az megfigyelheti, hogy a legvégén az autóban, kinek a hangja szól hátulról és ezt azért akarták így megoldani, mert ha egy bizonyos hangot kiválasztanak, akkor amikor majd felfedik RJ kilétét, azt a hangot kell megkeresniük, így megkönnyítették a dolgot, de aki igazán figyelt, az tudta, hogy az kinek a hangja. (ez még nem spoiler, úgyhogy nem kérek negatív válaszokat) Még annyit, ha nem akarnak csalódást, nem mutatják meg ki az. :)

2012. aug. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/83 anonim ***** válasza:

SPOILER


SPOILER


SPOILER


SPOILER


SPOILER


SPOILER


RJ hangja az

2012. aug. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/83 anonim válasza:

Háát... Ahogy nézem a sorozatot nekem egyre inkább Cho lett a gyanús! És sztem bőven elképzelhető hogy ő lesz Red John...

De majd kiderül úgy még 5 évad múlva :)

2012. aug. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/83 anonim ***** válasza:

mekkora lenne ha Cho lenne az! :)


pedig Cho nagyon sokszor tisztességes, helyesen dönt

igazságos stb.

de hát ettől még lehet sorozatgyilkos...

2012. aug. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/83 anonim válasza:
Épp ezért lehet Ő... Titokzatos és szűkszavú...
2012. aug. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/83 anonim válasza:
Cho az első évadban még találgatta/kérdezgette is, hogy mit hogyan trükközött ki Jane. Szerintem ez arra utal, hogy ő nem tudja. Pedig John egy briliáns elme.
2012. aug. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!