Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki Red John a mentalistából?

Ki Red John a mentalistából?

Figyelt kérdés
Sokak szerint Mineli...
2010. jan. 31. 12:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/83 anonim válasza:
A 408 emberből valaki(5.évad 13.rész)
2013. febr. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/83 anonim ***** válasza:
Bret Stiles (vagy annak fia)
2013. febr. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/83 anonim válasza:
Robert Kirkland
2013. márc. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/83 anonim ***** válasza:
Ha jól emléxem valamelyik részben kiderül, hogy Patricknek van egy testvére..
2013. márc. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/83 anonim válasza:
Rigsby biztos h nem mert az egyik részben hipnotizálták. Ez azért kizáró ok mert az egyik részben Bosco titkárnője elmondta h hasonlit Red john jane-re
2013. máj. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/83 anonim ***** válasza:

remélem nem a Hetek egyike RJ

vicces lenne, ha sorban meghalna az a Hét...

Bret Stiles-ról tudom elképzelni, hogy Ő RJ...(a Hetek közül)

2013. máj. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/83 anonim válasza:
Valaki segítene hogy melyikek a red john-os részek, vagy amelyikben szó van red john-rol? a töltelékeket nem akarom megnézni mert túl sok van belőlük :D
2013. máj. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/83 anonim ***** válasza:

Grace Red John embere szerintem és Grace rokona akiről az első részben mesélt hogy "ö egy igazi mentalista".

Grace azért gyanús mert simán segíthet belepiszkálni a gépbe meg aktákat kiadni ahogyan az 1X11 ben történt ott is egy nagyon komoly jel volt nekem.

Jane az kizárt és CBI on belül csakis Grace gyanús és más nem lehet és Red John-nak Grace-n kívül nem kellene más kívéve ö mert mindig ott van Patrick mellet. És vannak FBI kapcsolatai R.J.-nek igyhát a CBI feles lenne neki.

2013. máj. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/83 anonim ***** válasza:

Grace vőlegénye ki volt? RJ embere! és nem tudta Grace, hogy is volt az az ember, csak az utolsó pillanatban jött rá...


de hát RJ emberei nem ismerik egymást

2013. máj. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/83 anonim ***** válasza:
Én szerintem súlyosan értelmi fogyatékosnak kell leni ahhoz hogy Patric Jane legyen Red John vagy a szerkesztők hibája lenne nagyon az hogy a végén hoppá ö Red John.Szerintem az csakis a barátaitól hallgata ki a sorozatot nem is láthata a TV-ben. Elnézést ha érthetelen voltam!
2013. jún. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!