Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki Red John a Mentalistából?...

Ki Red John a Mentalistából? Én tudom! Csak akkor olvasd el ha mindenképp tudni szeretnéd. És nem akarsz még várni.

Figyelt kérdés

Nekem van pár tippem, gondoltam megosztom veletek.

Az utolsó évadzáró részben (2x23) Feltünik Red John, bár csak a hangját lehet hallani. DE emlékeztek még az első részben (1x1) a helyszinelős fiura? Aki mindent tudott red johnrol. Na az utolsó (2x23) részben ismét feltűnik. Red John megmenti Patrciket az utolsó részben. És egy idézetet mond neki: "Tiger Tiger. burning bright, In the forests of the night; What immortal hand or eye. Could frame thy fearful symmetry?" Ez miatt talán még az apja is szóbajöhet. Mert ugye egyik részben visszament a múltba, megtudtuk hogy Patrick elszökött otthonról.


Tehát vagy a helyszínelős fickó, vagy az apja.


http://www.youtube.com/watch?v=L6hU_l2wWwQ


2010. jún. 12. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:

nemláttam az uccsórészt .ezért nemértelek

ppedig nagyon akarom érteni áá

katasztrófális :D

2010. jún. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
melyik részben szökött el otthonról ?:O
2010. júl. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én csak annyit tudok,hogy Red John-t Bradley Whitford játssza. A wikipédián a szereplők között találtam! :)

[link]

2012. febr. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
az nem red john a wikipedian csak az embere ott irja
2012. jún. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Tippem= A 2. évad 23, részében a pincér mondja hogy a "bácsikája" egy motorosbanda tagja volt és nekik volt a jelszavuk ho. Húzz rá! És a film végén RJ is azt mondja Patrick-nak ho. Húzz rá! Tehát a halott "bácsikája" Red John, vagy pedig Red John a motorosbanda tagja, netán főnöke

és ő találta ki ezt a Húzz rá!

2012. aug. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már kiderült, ki RJ, nem igazán sikerült eltalálni:D
2013. nov. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!