Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vélemény ezekről a sorozatokró...

Vélemény ezekről a sorozatokról? (lent)

Figyelt kérdés

The Walking Dead

Lost

Vámpírnaplók

Pretty Little Liars

American Horror Story


Érdemes őket elkezdeni? Nektek tetszettek? Melyik sorozattól mire számítsak? :)



2014. júl. 18. 19:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Nem a mai sorozatokkal van a baj hanem látszik hogy neked más az ízlésed. A leírtak alapján neked a nyomozós,orvosos sorozatok jönnek be főleg és lássuk be azokból nem sok van manapság.
2014. júl. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
14%

The Walking Dead---> nem néztem, de azt mondják hogy nagyon jó ezért biztos h nagyon jó

Lost---> Nem rossz

Vámpírnaplók---> Jó és nézhető sorozat, de egy idő után én meg untam

Pretty Little Liars---> Most nézem az 5. évad eddigi részei nagyon tetszik

American Horror Story--->

1. Évad---> Elmegy, de a végén kiborultam akkora baromság

2. Évad---> Ez a legjobb már a sorozat címéhez is hű az ebben történtek. Ezt éri meg nézni

3. Évad---> Szánalmasan gyenge, pár részt néztem belőle de meguntam. Ha szereted a kevésbé ijesztő sorozatokat akkor ez tetszeni fog.

2014. júl. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

A The Walking Dead-et nem ismerem, de sokan dicserik.

A Lostot kiskoromban neztem, akkor tetszett, de most nem tudom,nhogy bejonne-e. :D

A Vamprinaplok elso 3 evadat imadtam, de most mar egyre eroltetettebb, mar csak azert nezem, mert regen a kedvencem volt, es mert Ian Somerhalder benne van. :D Ettol fuggetlenul szerintem erdemes elkezdened.

A Pretty Little Liars jo, bar az 5. evadra mar kisse belezavarodtam.

Az American Horror Story szerintem nagyon jo, ez az uj kedvencem, ezt a legerdemesebb elkezdeni. :D

2014. júl. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nagyon eltérő sorozatok írtál.


A Lost az már elég régi sorozat.

Thriller kicsit fantasy elemekkel.


A Vámpírnaplókból még nem láttam teljes részt,de inkább ilyen tinimaszlagnak tűnik,mint a Twilight.


Az amerikai horror sztori pedig mostani sorozat,és nagyon jó.A címe alapján azt hittem,hogy vmi gagyi,tinisorozat.

De nagyon jó.Erős társadalmi problémákat boncolgat.

2014. aug. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Walking Dead: Tesóm nézi, neki tetszik, én utálom a zombikat.

Lost: Egész családunk rajong érte, én is néztem ugye régebben családdal, de nem emlékszem belőle semmire. Rajta van a sorozat listámon.:)

Vámpírnaplók: Nem szeretem a vámpírokat se.:D Meg nekem ez a Stefant szeretem, most Damont szál ez unalmas.

PLL: Nagyon jó kis sorozat, a halloweeni részek a legjobbak.:D 5. évad eddig eléggé unalmas, és kezdik a szálakat összekuszálni.

AHS: Most kezdtem el, nagyon jó. Én is a 1.-2. évadról hallottam pozitív kritikát.

Régi sorozatok közül a Dr.House tényleg jó, és ha röhögőgörcsöt akarsz kapni, akkor a Jóbarátokat ajánlanám, vagy utánzatát, a HIMYMet.:)

2014. aug. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Annyi biztos, hogy a The Walking deadot kezd el, és az ahs-t is. awwmfmkelmlkmlkd IMÁDOM. véleményt nem nyújtok, de szerintem érdemes elkezdeni. A TWD-t akkor kezd el. ha kitartóan végig nézed. Az AHS-t meg mindenképp :'D
2014. aug. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

De jó ez a sok "értelmes" ember itt, akik csupán azért pontozzák le a másikat, mert más az ízlése, mint az övék.

A pontozás egyébként a válasz hasznosságára megy, a válaszolók leírták a véleményüket a sorozatokról, ahogy a kérdező szerette volna... Tipikus dögöljön meg a szomszéd tehene is mentalitás.

2014. aug. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az American Horror Story volt az életemben az első sorozat, amire azt mondtam, hogy "te-jó-ég". Annyira groteszk és beteges, néha tisztára megőrültem tőle, mégis a legnagyobb kedvencem.

A Vámpírnaplók első három évadát láttam, ha jól emlékszem (lehet, hogy négy évadot is), de a színvonal egyre csak csökkent, nekem pedig már nem ért meg 40 percet hetente az életemből... Az eleje jó, aztán meg teljesen szétcsúszik az egész.

A Walking Dead sem a felejtős sorozatok közé sorolható, az AHS után a kedvencem. Valahogy úgy megcsinálták, hogy sosem untam, mindig fenntartotta az érdeklődésem, és mindig féltem, hogy nehogy az én kedvenc karakterem legyen a következő áldozat. A történet már alapból figyelemfelkeltő, a kivitelezés pedig király.

A Lost-ot és a Pretty Little Liars-t sajnos még nem láttam.

2014. aug. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!