Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valakinek van kedve filmekről...

Valakinek van kedve filmekről vagy sorozatokról beszélgetni? 14/L

Figyelt kérdés
Priviben :)

2014. júl. 9. 20:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Melyik filmről, vagy sorozatról? Van konkrétum vagy úgy akármelyikről beszélgetnél?
2014. júl. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
milyen kategóriában? pontosan milyen filmekről/sorozatokról?
2014. júl. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Aha nézed most a szulejmánt? Most a multkori reszt adjak vagy mi van? Tul ismerosok a jelenetek
2014. júl. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok, Törökországban mikor fognak szappanoperát forgatni a magyar végvári ütközetek támájával, mondjuk 150 év címmel.
2014. júl. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok ! Bármelyikről , mert ha ismerem akkor , el tudom mondani a véleményemet , és ha nem akkor pedig "megismerhetem" :D
2014. júl. 10. 09:18
 6/15 A kérdező kommentje:
A Szulejmán-ból még soha nem néztem végig egy részt sem , érdemes lenne ? :)
2014. júl. 10. 09:19
 7/15 anonim ***** válasza:

Lehet, le leszek pontozva, de nekem a Szulejmán azért nem tetszik, mert a magyarokat nagyon félreábrázolták a sorozatban. Valamiért az ilyenekre nagyon felidegeskedem, ezért nem is néztem tovább. Egyszerűen nem tudok olyan sorozatot szeretni, amiben olyan hős a főszereplő, aki 500 ezer magyarnál többet nem ölt meg... :)

A Pretty Little Liarsról hallottál?

2014. júl. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen , egyik nagy dilemmám hogy elkezdjem-e nézni ? (A PLLt)
2014. júl. 10. 09:44
 9/15 anonim ***** válasza:

Én mindenképp ajánlom, de ha nézed csak feliratosan nézd. Előnye, hogy fejleszted vele picit az angol tudásod is, másik pedig hogy nem részesülsz a szörnyű szinkronvilággal :D

Amúgy én nézem még a Once upon a Time-ot is, a Lying Game is nagyon jó egyébként. Régebben a Vámpír Naplókat és a The Originalst is néztem, de valahogy meguntam.. :)

2014. júl. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Elkezdtem nézni a PLLt :) a 3. Résznél tartok , most még úgy vagyok vele hogy még nézek belőle néhányat , még meggondolom xD egyébként nagyon menő ^.^ a Once Upon a Time-ot én is nézem és imádom :D ♡ és a szinkrontól én is falra mászok , főleg ha tényleg nagyon rossz...egyszerűen szenvedek tőle :'(
2014. júl. 10. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!