Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vélemény ezekről a sorozatokró...

Vélemény ezekről a sorozatokról? (lent)

Figyelt kérdés

The Walking Dead

Lost

Vámpírnaplók

Pretty Little Liars

American Horror Story


Érdemes őket elkezdeni? Nektek tetszettek? Melyik sorozattól mire számítsak? :)



2014. júl. 18. 19:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom a PLL-t szerintem nagyon jó sorozat bár lehet hogy már valakinek unalmas lesz a 3. évad környékén
2014. júl. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

A The Walking Deadet most kezdtem el, elég királyságosnak tűnik. :)


Nekem a LOST az kb életem sorozata volt, még sose éreztem akkora ürességet, mint a sorozat befejezésekor :D


Vámpírnaplókat nagyon szeretem, de szerintem az 5. évad már erőltetett volt. Ettől függetlenül jó kis sorozat.


PLL nekem annyira nem jött be, bár még csak a 2. évadban vagyok. Remélem idővel azért jobban beindul. :D


Erről nem tudok nyilatkozni...Még! Rajta van a sorozat-listámon :)


És ezeken kívül bátran ajánlom a Breaking Bad-et. Iszonyat jó sorozat. Lehet az elején ezt még nem fogod érezni, de hidd el hogy az. Egyszerűen zseniális.

2014. júl. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%

A Walking Dead király

A Breaking Bad pedig űberkirály

A többit még nem láttam.

2014. júl. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
A vámpírnaplókat imádom :) a többit még nem láttam de ha most elkezded nézni a vámpìrnaplókat még a 6. évad premierje előtt be tudod fejezni :) csak ajánlani tudom.
2014. júl. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Neszi Petra ***** válasza:
100%
A vámpírnaplókat és a Petty Little Liars-t ismerem ezek közül. A vámpírnaplókat imádom egyik kedvenc sorozatom Nina fantasztikus színésznő, de a legjobb Ian Somerhalder fantasztikus kisugárzása van:)Megéri elkezdeni nézni szerintem vagyis én nem bántam meg, most izgatottan várom a 6.évadot*-* A PLL-t, nagyon szeretem azt is! nagyon rejtélyes, izgalmas, elgondolkodtató sorozat :D megéri azt is elkezdeni! Most az új kedvencem a Hart of Dixie :) Nagyon vicces sorozat az összes karaktert imádom benne, sok részen nagyon jót nevettem :D
2014. júl. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
48%
Walking Dead egy borzalmasan nagy csalódás szerintem, ritka unalmas, mint egy szappanopera néha. Lost az jó egy ideig, aztán elég szar lesz, Vámpírnaplók egy elég közepees sorozat, sajnos inkább átnyúlik az ócska tini kategóriába pedig még kiváló is lehetne, az American Horror Story első 2 évada k**va jó, a harmadik már nem annyira. Ezek közül én csak a Walking Dead et nem ajánlom, kivéve ha szereted a vérengzést és a szappanoperát egybe.
2014. júl. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Kéne egy Lost film :)
2014. júl. 20. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A The Walking Dead meg a Lost nekem abszolút a két kedvenc sorozatom és semelyik sem lett unalmas. Szóval én ezeket ajánlom
2014. júl. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. :)
2014. júl. 22. 12:41
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

Előre leszögezem, a ma futó, új sorozatok minősége átlagosan gyenge. Néhány kivétel akad, de a többségük rossz, és csak a marketingjük jó.

The Walking Dead: elaludtam rajta, hiába van szrrá reklámozva az interneten, felejtős.

Lost: jól indult, de a végén már önmaga paródiája lett.

Vámpírnaplók: ilyeneket nem nézek.

Pretty Little Liars: túl csajos az egész, plázacicáknak való.

American Horror Story: a lista egyetlen értelmes sorozata, nagy kedvenceddé válhat, ha bírja a gyomrod, mert egyébként kiváló alkotás.


Itt van néhány sorozat, amik már nem újak, de műfajt teremtettek és a mai napig kiválóak: Medicopter 117 – A légimentők, Dr. Csont, CSI: Miami helyszínelők (ebből a régi részek jobbak), Cobra 11, Harmadik műszak, Rex felügyelő, Xena, MacGyver, Kojak, Dr. House.

2014. júl. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!