Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a sorozatokról?

Figyelt kérdés

Rákattantam a sorozatokra, és van pár jelöltem, amikről a véleményeteket várom,mielőtt hozzálátok.. A vámpírnaplókat nézem most meg néha a Hősöket. A CW-s sorik milyenek?

Amikre gondoltam: Pretty Little Lairs, Supernatural, Arrow és a True Blood. Ezek milyenek?

Esetleg még ha ajánlotok valamit, annak is örülök:)

Köszi!:)


2013. márc. 1. 17:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Supernaturalt tiszta szívből ajánlom.

Arrow-t nézem,nem rossz.

Ajánlani sitcom-okat tudnék,ha az is jó?

2013. márc. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Én az Arrowot nézem. Egy elég jó közepes sorozat, semmi kiemelkedő, sok sablon, korrekt színészek, egyszerű történet, viszonylag jó trükkök és akció, még az az eset, hogy megérheti ráfordítani az időt.


Amit ajánlanék, az a Hatfields & McCoys (lehetőleg eredeti nyelven), Sherlock, House of Cards, és ha szereted az angol humort, akkor Black Books, IT Crowd, The Office UK.


Jó szórakozást!

2013. márc. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Elsőnek: persze, hogy jó, jöhet!:)

Az Arrownak megnézem majd az első részét, nálam az mindig meghatározó. Ha tetszik folytatom, ha nem, akkor nem biztos, csak ha nagyon unatkozok..:)

Második válaszolónak: Köszi!:) Mindet megkeresem majd:) A Sherlock-ot szoktam nézni, az tetszik:)

Köszönöm még egyszer!:)

2013. márc. 1. 18:12
 4/14 anonim ***** válasza:
Jelenlegi egyik legnagyobb kedvencem a Legit.Egy Jim Jeffries nevű stand up-os csinálja.
2013. márc. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2013. márc. 1. 18:26
 6/14 anonim ***** válasza:

Alapszabály, sorozatot SOHA ne ítélj egy rész alapján. :D


Amúgy a Supernatural alapmű ezek közül, de ahogy hallottam a többi se rossz. Viszont számomra a sorozatok sorozata a Dexter, biztos hallottál már róla. Abból nézz meg egy 2-3 részt, és utána garantálom hogy nem lehet abbahagyni. :)

2013. márc. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Csináltam egy listát, felírom a Dexter-t is:) Köszi! Mindenkinek ment a zöld pacsi:) De jöhet még!
2013. márc. 1. 19:39
 8/14 anonim ***** válasza:

Tegnap kezdtem el a The Shieldet, első 5 rész alapján nagyon jó cucc, ezt is ajánlom. Ott van még a Doctor Who, Dr. House, Lost, Breaking Bad, Prison Break (bár ennek csak az első évadát szeretem, az zseniálisan jó, de a többit nem bírtam már megnézni), és jó vígjáték sorozat a My Name is Earl, a How I met your mother és az Egy rém rendes család, szigorúan magyar szinkronnal! :D Ez az egyetlen létező sorozat szerintem, aminek jobb a magyar szinkronja az eredetinél. :D


Előző voltam. :)

2013. márc. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én még a simpson családnál szeretem jobban a magyar szinkront.
2013. márc. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

:) Az Egy rém rendes család nagyon jó, és a Simpson családot is nézem:)

Köszi az ötleteket!:) Most aztán tudok válogatni..:)

Amúgy az Arrow-t az RTL most adja szombatonként fél hatkor, azt ott nézem:)


A Lost jó? Régebben meg akartam nézni, de sokan mondták, hogy gyenge..

A Prison Break miről szól?:) Hallottam már a nevét, de nem ismerem.


Köszi a válaszokat!:)

2013. márc. 2. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!