Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a következő...

Mi a véleményetek a következő sorozatokról?

Figyelt kérdés

- Hart of dixie

- Nikita

- Ringer

- Arrow

- Beauty and the Beast

- The Gates

- Sanctuary

- Being Human - Emberbőrben

- Supernatural


Ha láttátok őket léci írjátok le a véleményeteket!

Előre is köszi



2012. nov. 15. 11:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A Supernaturalt nézem. Nem a legeslegjobb kedvenc sorozatom, de szeretem. Nagyon jókat tudnak benne mondani. Bár mondjuk az kicsit idegesítő hogy egyeseket minden évadban legalább kétszer megölnek és aztán visszajönnek -_-
2012. nov. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod ! Jöhetnek válaszok még nyugodtan!
2012. nov. 15. 12:20
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem a Supernaturalt, eléggé a szívemhez nőttek a szereplők. Csak ajánlani tudom.


Az Arrow-t nem rég kezdtem el, nem olyan rossz, csak kicsit Batman szaga van :D

2012. nov. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hart of dixie: 5-6 részt néztem, nekem nagyon langyi volt

Nikita: nem láttam

Ringer: egyszerűen imádtam, nagyon fájt, h elkaszálták :( sztem izgalmas sorozat volt

Arrow: nagyon tetszik, egyik legjobb idei sorozat

Beauty and the Beast: megnéztem a pilotot, de tovább nem fogom nézni, nem jött be

The gates, Sanctuary: nem néztem

Being human: nagyon nagyon imádom, alig várom a folytatást

Supnat: 5. évadig a kedvencem volt, majd kaszáltam. rég tervezem h folytatom, de egyszerűen nem megy... annyira elcseszték :(

2012. nov. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nikitát kedvelem bár néha lapos, Arrow háát nem a szívem csücske de elnézegetem, a Supernatural egyik nagy kedvencem. bár néha olyan érzelmi krízisbe sodor, hogy legszívesebben egész nap csak a hideg zuhany alatt zokognék magzat pózban, na jó nem de ez jól hangzott xD
2012. nov. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A Nikita szerintem a legjobb sorozat. Nagyon jol megvan csinálva,izgalmas sztori és vannak benne nagy durranások vagy mik,tehát megdöbbentő dolgok.mondjuk van bennn pár olyan dolog amire rájössz hogy azlesz,de ettől függetlenül nagyon jó! Függővé tesz :)
2012. nov. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2012. nov. 16. 15:39
 8/13 anonim ***** válasza:
ezekből csak a Supernatural-t néztem/nézem és imádom.
2012. nov. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszi ! :)
2012. nov. 17. 09:44
 10/13 anonim ***** válasza:
Kedvencem a Supernatural :) ezek közül a Beauty and the Beast-et nézem még szerintem elég jó, nekem tetszik :) Arrowt nem rég kezdtem el a 3. résznél járok, az sem rossz
2012. dec. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!