Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az évadzáró után mit gondoltok...

Az évadzáró után mit gondoltok, ki A a pretty little liarsban?

Figyelt kérdés

2014. márc. 19. 20:17
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
Ja és tényleg, Wren is 'megérintett' valakit, ha jól emlékszem csókolózott Spencerrel.
2014. máj. 18. 17:21
 32/42 anonim ***** válasza:
33%
Énis úgy olvastam meg hallottam h már a pilotban feltűnt A... Sok angol videót láttam ezzel kapcsolatban és a legtöbb Ezrát mondja. Meg egy videóban van egy olyan kép h Ezra áll a tábla előtt és mögötte kiolvasható h I AM IS A. vagy valami ilyesmi. EzrA.
2014. máj. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim válasza:
100%
Szerintem Ezra A. Biztos vannak többen, is, de nekem Ezra nagyon gyanús. Az is lehetett, hogy Ezra "bevállalta", hogy lelőjjek, azért, hogy Aria továbbra is megbízzon benne. De aztán lehet, hogy ez csak az én kis agyszüleményem. :)
2014. máj. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim válasza:
74%
Amúgy meg szerintem ha Ali-nek van ikertestvére, akkor ő a nagy A. Mert annak szerintem elég sok értelme van, hogy az anyja miért akarta elásni Ali-t, hogy védje a másik lányát. (ui.: az utolsó válaszoló voltam) :)
2014. máj. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
Remélem nem Wren az, imádom. :D Bár eléggé lehetséges.
2014. máj. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%

En meg remelem h nem Ezra -A-.

Wren szerintem nem,olyan semmilyen volna.

Mikor folytatodik a sorozat?

2014. máj. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:

Én is remélem, hogy nincs ikertestvére, az milyen lenne már, hogy végig mindenki találgat aztán ugyan az mint a könyvben...


Mondjuk az is igaz, hogy Wren is olan semmilyen :DD alig szerepel, ki tudja, hogy hol van..


Ezra meg háát.. Ha még is ő lenne,az meg olyan, lenne, hogy 'ja boccs, át vertünk titeket'. Ezra 'dolgai' egyszer már letisztázódtak. Bár mondjuk Ezra is tényleg gyanús meg neki akár oka is lehetne.

2014. máj. 31. 07:43
 38/42 anonim válasza:
Láttátok az 5. évad első részt? Most ebből tudni kéne hogy ki A? Shana vagy Jenna? Vagy valaki egészen más és én értettem félre valamit? Mert Jenna szerepelt a Pilot-ban, de egyikőjük sem "érintette" meg a lányokat... mert szerintem Ezra azt mondta Ariának, h Shana volt ott, de ő csak azt tudta, ki volt a tetőn, nem azt, hogy ki A. Vagy nem tudom. Még mindig zavaros. Vélemények?
2014. jún. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:

Én se igazán értettem.. És a játszótérnél azok kik voltak? A Melisa-Mona féle csapat vagy mi?


Shana szerintem csak a tetőn volt, de azt én se értettem, hogy ő mist az a csapat tagja, vagy csak Ali ellen akart menni?

2014. jún. 12. 22:12
 40/42 anonim válasza:
Szerintem Shana csak A egy "csicskája" volt. A fő fő -A- re nehéz már tippelni. Jason kiesett nálam, rá már nem gyanakodok az 5.évad 2.rész után. Mona, Wren, Melissa a leggyanusabbak. Talán még Spencer apja is valamiért. Na meg ha tényleg van egy ikertesó, az megintcsak megkavarja az egész sztorit.
2014. jún. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!