Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az évadzáró után mit gondoltok...

Az évadzáró után mit gondoltok, ki A a pretty little liarsban?

Figyelt kérdés

2014. márc. 19. 20:17
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
12%

A tetőn lévő -A Wren volt.


Tippem sincs, hogy ki a nagy -A de szerintem boztos, hogy nem Jason az...

Egyébként van egy -A csapat amiben benne van: Page, Wren, Melissa, Courtney Drake (CeCe ikertestvére), és a többit nem tudom:/ De Mona már nincs benne!:D

2014. márc. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 Dorcii98 ***** válasza:
55%

Én biztos vagyok benne, hogy két 'A' van, mert egy ember nem lehetett egyszerre két helyen. A tetőn lévőre semmi tippem sincs,de szerintem aki megölte Mrs.D.-t az Spencer apja.

Viszont én mindig úgy gondoltam,hogy ezt az őrült kis "játékot" egy női agy vezeti :)

2014. márc. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem Jason A.

habar nem mutattak semmi hozzavalot de nekem gyanus az uj zsaru is,akit Hana megcsokolt.hianyoltam az utolso reszekbol Calebet.o nagyon szimpi.

Mit sughatott Melissa az apjanak a rendorsegen?

orulok h nem Ezra A,bar a temetoben nem o volt beoltozve?aki verekedett Spancerrel?

Szeretem a sorozatot de mar nagyin sokaig huzzak.6 evad?!

2014. ápr. 1. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
34%
#12-es válaszoló...Amint mondtam van egy -A CSAPAT! fel is soroltam közülük párat..-.- De van egy NAGY -A aki mindenkit "irányít" !!
2014. ápr. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:
Mrs.D. mikor halt meg? :OO
2014. ápr. 1. 16:06
 16/42 anonim ***** válasza:
59%

A kérdező azt kérte, hogy írjuk le, SZERINTÜNK ki A. És akkor, ha te mondasz valamit, 60%-os válaszoló, az már szentírás? Teljesen korrekt választ adott a 12-es. Elmondta a véleményét.


Kérdező, csak annyit lehetett látni, hogy valaki elkezdte eltemetni Mrs D.-t, úgy, mint anno ő a lányát. Nem biztos, hogy meghalt (gondolok ugye itt arra, ami Alisonnal történt), de eléggé lehetséges. Az utolsó másodpercekben volt ez különben.

2014. ápr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim válasza:
74%
Szerintem Dr. Wren Kingston A. Mármint, miért tűnt el az évad végén? Azóta sehol nem láttuk, mégis amikor Spencer drogozott és kiborult a táskája(nem tudom, hanyadik részben) ott volt valami jegyzeten a neve.
2014. ápr. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
74%
bocsi h most off-olok de szerintetek nem idegesito h meg mindig nincs vege?amikor elkezdtem nezni az elso evadot nem gondoltam volna hogy ot lessz.most meg hogy vegigneztem az egeszet meg mindig nem derult ki valojaban -A.ES MOST VARHATUNK NYARIG HOGY HETENTE LASSAN LASSUK KI IS LEHET -A,MARMINT HA NEM LESSZ KOVETKEZO EVAD IS.
2014. ápr. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:

Jaaa hogy az Mrs. d volt? Azt hittem hogy azt mutatják ilyen 'visszaemlékezésben', hogy Ali helyett kit temettek el :DD Meg nem is néztem végig azt a 'részt', mert olyankor már ki szoktam kapcsolni :DD


Utolsó, igazad van.. Én is sokszor már csak megszokásból nézem.. Jó sorozat meg minden, de remélem, hogy lezárják az 5. évaddal végre.

2014. ápr. 2. 14:42
 20/42 Csenge Horicsányi válasza:
37%
Szerintem Mrs.D. Eléggé gyanús nekem, de lehet, hogy egyedül vagyok...
2014. ápr. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!