Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az évadzáró után mit gondoltok...

Az évadzáró után mit gondoltok, ki A a pretty little liarsban?

Figyelt kérdés

2014. márc. 19. 20:17
1 2 3 4 5
 21/42 anonim válasza:
74%

egyébként a könyv már előrébb jár mint a sorozat?:D

nagyon kíváncsi vagyok egy csomót gondolkozok hogy ki lehet..utoljára arra gondoltam hogy Melissa azt súgta hogy ő akarta megölni Alit de az túl egyszerű lenne.meg őt mért védené Mrs D.?Mindenkire gondoltam már nem lehet tudni.Lehet hogy Maya:D

2014. ápr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim válasza:
37%
Spencer apja
2014. ápr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim válasza:
55%

És hogy ha Maya mégsem halt meg? Mert ha ő a nagy -A( azt mondta az írónő hogy a nagy A olyan, aki szerepelt az első részben) akkor simán meg tudja rendezni a halálát. Meg az indok lehet az is hogy Alit régóta ismerte...meg furcsa hogy ő találta meg a holttestet...


Szerintem Mona is lehet még...attól még hogy "lezárták" hogy nem ő-A ki tudja...ebben a sorozatban bármi előfordulhat:D

Melissára is gyanakodtam. Ha ő lenne -A azért védené Mrs.D, mert mi van ha nem csak Jason Mrs.D és Spencer apjának a közös gyereke?

A legjobb az lenne ha a 4 lány közül lenne valaki, mert mindnek lenne indítéka...

2014. máj. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim válasza:
100%
Aria is furcsa. Egyik részben úgy szólitották h "Big A", meg A betűvel kezdődik a neve és furcsa, hogy a főcímdalban őt mutatják és azt mondja h "shh"...Ez lehet h azért van mert ő -A és h titokban kell tartania...
2014. máj. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:

Maya nekem olyan semmilyen szereplő, alig emlékszem rá :D Remélem nem ő A..


Ariara én is gyanakodtam, de Ezránál zártam ki (amikor a könyvről van szó)

2014. máj. 11. 20:10
 26/42 anonim ***** válasza:
74%

Csak azért, mert Aria neve 'A' val kezdődik nem -A!


Egyébként a "SHH" -re bárkit választhattak volna!!:)

2014. máj. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
74%

biztos nem Aria -A-.

Maya szerintem is olyan semmilyen szereplo,o sem az.

2014. máj. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
37%

1. Szerintem simán lehetne Spencer, akkor nagyot csattana a sorozat végén:D És a drogok miatt nem emlékszik hogy miket tett, ez jó indok lenne!

2. Akár lehet Mellissa.

3. Lehet Veronica az anyuk is!

4. A másik változat, WREN a doktorcsávó.

5. Jason, vagy Aria testévre Mike! :)


Úgy is olyan lesz az illető akire nem gyanakodnánk, a producerek direkt így csinálták hogy azt higgyük hogy Jason 'A', csak hogy tovább nézzük a sorozatot! :))))

2014. máj. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim válasza:
100%

Sziasztok, nos enis csatlakoznek a vitaba:)

En eddig Jasonra gyanakodtam, lehet hogy o utotte le azzal a kovel, es ezert vedik Mrs D-t, de akkor ki olte meg Mrs D-t a vegen es miert? Beszelt volna valakinek? Akkor bizonyara az tehette ezt vele akit vedett, Jason pedig nem volt allitolag a varosban, persze a sorozatot ismerve ezt is egy hatalmas csavarral oldjak meg. Aztan a ravenswoodi ijeszto neni, aki latta a jovot (most nem tudom a nevet) azt mondta mar hozza ert az egyik lanyhoz, es az iro no megmondta hogy az elso evadban mar szerepelt a nagy A. Itt szerintem szexre utal, ami vagy ferfi, vagy Maya. Mayara is viszavezetheto a tortenet, de valoszinutlen, de kitudja.

Akkor itt van meg, hogy alinak van egy iker testvere, ki tudja, talan azert azonositottak par eve ali testet rosszul, mert az az ikertestvere volt! Vagy ali volt, es most latjuk az ikertesojat...de az se biztos hogy van. Ebben a sorozatban barmi elofordulhat.es szerintem visszajon meg az a 3 lany a kepbe, akiknek szinten eltunt a baratnojuk. Ja es ki tette a keseket aria (ezra utan valo) pasija edzo zsakjaba es miert? Ezra nem lehetett, nyilvan A, de miert? Lehet kicsit szarul fogalmaztam de bennem ezek vetodtek fel:)

2014. máj. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:

Spencer anyukája szerintem tuti nem A, Mike meg még elég fiatal volt ahhoz, hogy az akkor 15 éves Alit zaklassa (13-14 éves gyerek ilyeneket nem tud szerintem megvalósítani).


Az, hogy valakit már megérintett A, abból nekem is a szex vagy valami ilyesmi jött le, és erre Ezra logikus volt, de ugye ő most már kizárva. Az első részben szereplők közül egyedül Maya marad, aki 'hozzáért' valakihez. Szóval ez alapján elég logikus lenne az, hogy Maya A. De x ideje ki van írva, SENKI nem foglalkozik vele, meg sincs említve, szóval nem hiszem, hogy csak úgy vissza lesz hozva, hogy ja bocs,, mégsem hallt meg, és ő A.


Nem hiszem, hogy a 4 lány közül lenne valaki A. A szülők közül meg háááát. Nekem a Jason-Melissa-Wrentársaság gyanúsak eléggé, nekik talán lenne indíttatásuk is.

2014. máj. 18. 17:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!