Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az évadzáró után mit gondoltok...

Az évadzáró után mit gondoltok, ki A a pretty little liarsban?

Figyelt kérdés

2014. márc. 19. 20:17
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem a legvalószínűbbnek most Jason tűnik. Mivel Mrs.D ki mást védene ennyire.

De Noel is gyanús mivel elvette a lányok telóit aztán meg elment. Érdekes módon utána jött A.

De annyi biztos hogy srácról van szó.

2014. márc. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Szerintem is Jason. De az túl kiszámítható lenne ezek után. Noel-t nem hiszem, ő már rég kinyírhatta volna Ali-t.
2014. márc. 20. 19:04
 3/42 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa, de én mindigis azt hittem, hogy a nagy A egy nő. Nem tudom miért, de mindigis egy nőre gondoltam. Most az utóbbi részeket elnézve A-nek sokkal inkább pasis testalkata és mozgása van.

Én is hajlok arra, hogy Jason az illető. De igaz, túl egyértelmű lenne. Fene tudja, remélem mostmár nem fogják sokáig húzni a dolgot.

2014. márc. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:

Én viszont mindig is azt gondoltam, hogy A egy pasi.

Én is Jason-re tippelnék, mert tényleg kit védene ennyire Mrs DiLaurentis? Esetleg a férjét? De azt annyira nem tartom valószínűnek, Jason logikusabb. De szerintem is tényleg túl kiszámítható lenne, én nem is merek gondolni semmire sem.:D Annak viszont nagyon örülök, hogy nem Ezra az. Mielőtt jött volna ez az újságírós dolog, előtte túl nyugisnak gondoltam Ezrát, furcsa volt, hogy nincs semmilyen összeköttetésben A-el, szóval meggyanúsítottam, de tényleg örülök neki, hogy nem ő A, mivel nagyon szeretem.

2014. márc. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:

Hát aki a tetőn volt az biztos, hogy férfi. Vagy Paige talán :DD


Hát ha Jason akkor szerintem biztos, hogy valakivel párban, mondjuk CeCe-vel.

Vagy Wren. És akkor Melissa hazatérése is értelmet nyerni. Bár Wren elég régen eltűnt már a sorozatból.


Amúgy én régebben Toby-ra gondoltam, de őt tisztázták már, meg Aria apukájára. De ő biztos, hogy nem ugrik ekkorákat :DD


De ha tényleg férfi akkor más jelöl annyira nincs is. Noel már megölhette volna Ali-t, Mike túl fiatal volt még akkor, Lucas-t is rég szerepeltették, szóval Wren-en és Jasonon kívül nincs is szerintem már férfi, aki esélyes. Spencer és Aria szülei ekkorát nem ugranak, Noel-t meg már megindokoltam.

2014. márc. 21. 22:12
 6/42 A kérdező kommentje:
Amúgy én most leginkább arra hajlok, hogy Jason ütötte le Ali-t véletlenül részegen, és Mrs. D. őt védte. De nem Jason A, hanem valaki akárki más, és a leütésnek és A-nak nem is volt köze egymáshoz.
2014. márc. 21. 22:17
 7/42 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem túl egyszerű lenne, ha Jason lenne, az viszont egyértelműnek tűnik, hogy ő vagy más nagyon közeli családtag üthette le Alisont, különben az anyja tettére nem lenne magyarázat.

Sok helyen olvasni, hogy Alisonnak van egy ikertestvére, aki meg fog jelenni valahogy az 5. évadban. Így most én azt mondom, hogyha ez igaz lehet, akkor neki akár oka is lehet arra, hogy utálja/üldözze a lányokat.

Nekem jó ideje az volt az érzésem, hogy Alison anyja a hunyó, de mint kiderült nem. Nekem nagyon az az érzésem, hogy nő lesz az illető. Szimplán csak amiatt, mert egy nőből tudom kinézni a történet alapján, hogy akár féltékenység, akár bármi más miatt ilyesmire vetemedjen (akár Paige-ből is kinézem, hogy köze van a dolgokhoz). A tetőn biztosan férfi volt szerintem is, vagy nagyon jó fizikumú nő, de egyáltalán nem biztos, hogy a "fő" A járt ott.

Azt sem tartom kizártnak, hogy olyan ember lesz a háttérben, akit még nem is ismerünk, de remélem olyan fordulatot hoz a sorozat, amire senki nem számít.

2014. márc. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Mondjuk valahol azt olvastam, hogy A olyan, aki már a pilotban is feltűnt.
2014. márc. 22. 16:22
 9/42 anonim ***** válasza:
50%
ti gondoltatok arra hogy A-nek A-val kezdődik a neve különben miért A...amúúgy tuti valaki váratlan...azt nem értem hogy ha Mrs D. látta ki ütötte le, miért utálja ennyire Spencert? :O
2014. márc. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam erre, de lehet csak 'véletlen' is, mivel ugye abc első betűje, vagy A, mint Alison. Hát az utálat oka az is lehet, hogy mivel Spencer a legokosabb, ezért úgymond tőle 'fél' a legjobban, hogy rájön a titkaira, vagy azért mivel Spencernek és Alinak sokszor voltak problémái.
2014. márc. 27. 20:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!