Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mondo Con-ra járók! Segítség!...

Mondo Con-ra járók! Segítség! Kezdő cosplay-es milyen cp-t csináljon?

Figyelt kérdés

Én megmondom őszintén biztosan el szeretnék menni a Tavaszi Mondo Con-ra.. viszont nagyon-nagyon kezdő cosplay-es vagyok.. viszont ugyanennyire szeretnék beöltözni is. De kinek? Lehetőleg valami egyszerűen elkészíthető, de mégsem suli-egyenruhás karakter kellene.. bár lehet uniform-os is, de akkor felismerhető legyen, mint p.: angel beats, yuri. Szerintetek? Még varrni sem tudok normálisan.. varrógépünk sincs. és még eléggé fiatal is vagyok, nem írok azért kort, de a lényeg, hogy nem sokkal 14 alatti, és lány. Pénzem mindössze 10.000 ft. Vagy legyek Angel Beats-ból yuri? nem tudom. írjatok tippeket, légyszi!:)


Egy tanácstalan animefan girl.


2012. febr. 14. 19:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
ééén is kérek majd képet:D
2012. márc. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hol a képünk? :D
2012. máj. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!