Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mondo Con-ra járók! Segítség!...

Mondo Con-ra járók! Segítség! Kezdő cosplay-es milyen cp-t csináljon?

Figyelt kérdés

Én megmondom őszintén biztosan el szeretnék menni a Tavaszi Mondo Con-ra.. viszont nagyon-nagyon kezdő cosplay-es vagyok.. viszont ugyanennyire szeretnék beöltözni is. De kinek? Lehetőleg valami egyszerűen elkészíthető, de mégsem suli-egyenruhás karakter kellene.. bár lehet uniform-os is, de akkor felismerhető legyen, mint p.: angel beats, yuri. Szerintetek? Még varrni sem tudok normálisan.. varrógépünk sincs. és még eléggé fiatal is vagyok, nem írok azért kort, de a lényeg, hogy nem sokkal 14 alatti, és lány. Pénzem mindössze 10.000 ft. Vagy legyek Angel Beats-ból yuri? nem tudom. írjatok tippeket, légyszi!:)


Egy tanácstalan animefan girl.


2012. febr. 14. 19:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Yurippe ! - csináldmeg :D Nagyonagylenne ,:D
2012. febr. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jah és képet is kérünk utánna !
2012. febr. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
ha megtudom csinálni,akkor okés :D. Remélem sikerülni fog ^^!
2012. febr. 17. 13:06
 4/12 anonim ***** válasza:

Yurippe jó választás, még annyi tudnék ajánlani, hogy ha tudsz, keress valahonnan lemosható hajfestéket. Egyszerű és jó cosplay, sok sikert kívánok. >.< Ha érdekel, leírom, hogy én mi leszek:



A nyárira megyek, és Lal Mirch leszek a KHR-ből. Szerintem nem nehéz, össze lehet szedni a cuccokat kínaikból. (egy rövidgatya, egy top, amit kivágok és rávarrok dolgokat, hosszú csizma, fásli, meg ujjatlan kesztyű stb.) A szemüvegének egy nagy búvárszemcsit veszek, amit átfestek körömlakkal. A cumiját gumilabdából és műanyagból csinálom. Meg majd valahonnan kerítek kék lemosható hajfestéket is. Farsang-szezon van, szóval lehet, hogy mostanában fogok szétnézni. Köpenyem nem bizti, hogy lesz, de, ha mégis, akkor varratok egy ismerősömmel. Szerintem ez sem nehéz. :D

2012. febr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
koszi a válszod!^^ Szerintem Yurippe leszek!:)
2012. febr. 19. 11:57
 6/12 anonim ***** válasza:
na hogy haladsz?:)
2012. márc. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
egyedül szerintem nem tudtam volna megcsinálni, mert a késügyességem egyenlő a 0-val xD.. úgy h felajánlotta a nagynénim hogy megcsinálja ^^. már szépen halad, már csak össze kell varrni az anyagokat, pl.: a kék anyagot az ingre rávarrni, meg ilyesmi. a szoknya is már készen van ^^.
2012. márc. 21. 21:26
 8/12 anonim ***** válasza:
sok sikert hozzá de télleg képeket kérünk !(nemvicc)!
2012. márc. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek a képekkel. :) Sok sikert!
2012. márc. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi :). meglesz a kép :D.
2012. márc. 26. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!