Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok errol? Ezt a...

Mit gondoltok errol? Ezt a hugom épp egy konyvet ír és rászedtem, hogy csináljon egy blogot, ahová leírja, de fél, hogy senkinek nem fog tetszeni, ezért gondoltam kiteszem ide. Nektek hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Kicsit hosszú,szóval inkább csak a tartalmát írom le.Arról szól,hogy van egy lány Marisol,akit a szulei férjhez akarnak adni,de Marisol nem szereti azt a fiut,ezért elszokik egy erdobe,ahol találkozik egy farkassal,aki ép akkor emberré változik,és egymásba szeretnek.aztán egy mindketten varázslókká változnak,hogy így eggyutt lehessennek.sok év mulva szuletik egy kislányuk,akit nem tarthtatnak meg,és elviszik ot egy ember házaspárhoz.aztán a kislány terhes lessz és ekkor tudja meg az igazságot.eloszor neki is lánya szuletik,akinek kissé nehéz az élete.o vámpír is nem csak varázsló,és nagyon utálja az emberek,mert kiskorában sokszor bántották.aztán egyszer beleszeret egy emberbe..........
2012. jan. 3. 12:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, írja nyugodtan tovább, manapság ez egy nagyon kelendő téma, és ha jól megírt történet, akkor biztosan sokan elolvassák majd.
2012. jan. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
65%

Nincs szerzői jog, vittem is!



James Cameron voltam

2012. jan. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos kelendőek az ilyen marhaságok. (bocsi, hogy ezt írom, ez az én saját véleményem)

Én azt nem értem ebbe az egészbe, hogy ha a pasi vérfarkas, akkor utána hogy lesznek varázslók, és végül a kislány az hogy lesz végül vámpír? Nem úgy lenne a logikus, hogy ez nem csak úgy kialakul, hanem öröklődik?

Illetve az a fura, hogy a "könyv" 3 generációt végigkísér, míg normális esetben csak 1 emberről szól az egész.

2012. jan. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nekem ez így zavaros, szerintem még alakítson rajta.
2012. jan. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hány éves?

Nekem is zavaros ez így. Lány,farkas,vámpír,varázsló meg minden..nekem ez már sok.

De a kedvét nem szeretném elvenni valahol el kell kezdeni:)

Szerintem jobb lenne 1-2 ember életét végig kisérni például a Marisol és a vérfarkas életét végigkisérni és a 2.könyv lehet majd a kislányuk élete,mert ez így..hát érdekes:)

2012. jan. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

hát a konyvben egy ember nem lehet eggyutt egy vérfarkassal,ezért egy varázsló varázserot ad nekik,hogy eggyutt lehessenek,így az o lányuk már varázslo.az unokájuk is ami amugy 3 van,de a legidosebbet 8 évesen megharapja egy vámpír,mert haldoklott.kicsit bonyolult,de meglehet érteni.amugy meg ez Marisolék anokájárol szól,de a hugom szerint egy konyvet jo a torténet legelejérol kezdeni.

am hugom most 14,de ezt már egy jó pár éve kitalálta,csak mindig változtat rajta.

2012. jan. 3. 16:55
 7/9 anonim ***** válasza:
Zavaros, semmi kreativitás, sablonos... Jó téma kell jól megírva.
2012. jan. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
wow, Magyar Népmesék+Grimm mesék+ALkonyat+Harry Potter ?????
2012. jan. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
utolsó,te mégis mit akarsz???
2012. jan. 3. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!