Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Úgy gondoltam, hogy majd...

Úgy gondoltam, hogy majd egyszer később szeretnék ajakpiercinget, amikor esetleg a szüleim is megengednék, de mindig lelohasztják a kedvemet. Mit tehetnék vele?

Figyelt kérdés
Jelenleg 13 és fél éves lány vagyok, és pár hónapja fontolgatom, hogy vajon hogy néznék ki ajakpiercingeel néhány év múlva. Mert nekem tetszene, de a barátnőim egyenesen azt mondták, hogy csúnya lennék vele... mindentől elveszik a kedvemet, mert megbízom bennük, és elhiszem, hogyha szerintük nem áll jól nekem valami, de ezek miatt már rengeteg álmomról és vágyamról lemondtam mind a külsőmmel, mind az érdeklődési körömmel kapcsolatban. Mit tehetnék? Csináltassak majd, ha szeretnék, vagy ebben is én hajoljak meg mások előtt, és egyszerűen adjam fel...?
2010. szept. 5. 15:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is így jártam.15 évesen szúrattam egy orrpiercinget, félévkor, mert anyumnak annyi volt a kérése, hogy legalább fél évig járjak gimibe,hogy megismerjenek a tanárok, nehogy emiatt beskatulyázzanak. 16 és fél évesen megcsináltattam az ajakpiercinget is. Arra nekem is azt mondták korábban hogy milyen ocsmány, de engem nem érdekelt, nem ragasztják azt az arcodhoz,ha nem tetszik ki lehet venni. Édesapám nem szólt hozzám közel 1 hétig. Aztán mit ad Isten, még a végén azt mondta hogy nem is olyan rossz.. :D Sokan kellemeset csalódtak, páran azt mondták hogy 100as szög van az államban...stb stb:) Nekem sajnos kialakult egy fémérzékenység,ezért ki kellett vegyem, bár azt hiszem beruházok egy titánium ékszerre és visszaszúratom.

Amit megjegyeznék, hogy picit "durvítja" a megjelenést, de én ezt kifejezetten élveztem, főleg hogy alapjában véve elég babaarcom volt:D

Ha kiveszed,számíts rá hogy nem igen fog beforrni, bár ezt senki nem veszi észre ha nem hajol nagyon közel. És alapozóval is el lehet rejteni!

üdv, és ne hagyd magad... de legyél komprumisszumképes:)

2010. szept. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem csináltasd meg, nekem bejön :)


15/F

2010. szept. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, most még ne, még fiatal vagy hozzá, szerintem minimum 16 éves korodig várj, lehet, hogy addigra már nem is fog tettszeni annyira, és nem fogod kiszúratni. Én is így voltam a szemöldökpiercinggel.

17/L

2010. szept. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Még várok, aztán meglátom, hogy akarok-e bármit is :)
2010. szept. 5. 17:30
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Hah.Nekem is ezt mondták.Aztán tavaly nyáron megcsináltattam.Mindenki elvolt ájulva,hogy úristen hogy nézek ki.Sokan fikáznak azóta is,de a legtöbb embernek tetszik.Bár néha kiveszem,mert megunom.Aztán egyhét múlva megy vissza XD

Szóóóval szerintem csináltass:D

14/L

2010. szept. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretném lelohasztani a kedvedet, de nekem speciel nem igazán tetszik, ha egy lány összeszúrkáltatja a szép arcát meg a testét :)


16/F

2010. szept. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
várj 3 évet,ha tetszik csináltass,ha nem nem,de annyit mindenképp várj.És ne mondj le dolgokról az ő kedvükért,persze ha nem olyan fontos dolgok.Az érdeklődési köröddel kapcsolatban mikről mondtál le?
2010. szept. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A barátnőid féltékenykednek. ha neked teccik, csináltass! Ne félj, ha meglátják hogy neked van pierecinged, az összes hülyegyereknek lesz ;)
2010. szept. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Miről mondtam le...? Hm... kedvenc együttesek, vagy csak szimplán zenék, nekem tetsző stílus, jó modor(!), de azt azért igyekszek tartani, csak "nem menő", meg egyebek. És lehet... köszönöm a tanácsokat :) Egyébként nem hiszem, hogy pont én teremtenék ezzel divatot, mert nem vagyok népszerű, de ki tudja :D
2010. szept. 7. 20:52
 10/11 anonim ***** válasza:
azért de add fel az álmaidat csak a barátnőid miatt, szerintem akkor is el tudnak fogadni, ha nem vagy tömegember :) Egy ideig engem is piszkáltak a zenei ízlésem miatt, aztán meg ma már csak röhögünk, hogy "megint milyen idióta együttest találtam" :D
2010. szept. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!