Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Úgy gondoltam, hogy majd...

Úgy gondoltam, hogy majd egyszer később szeretnék ajakpiercinget, amikor esetleg a szüleim is megengednék, de mindig lelohasztják a kedvemet. Mit tehetnék vele?

Figyelt kérdés
Jelenleg 13 és fél éves lány vagyok, és pár hónapja fontolgatom, hogy vajon hogy néznék ki ajakpiercingeel néhány év múlva. Mert nekem tetszene, de a barátnőim egyenesen azt mondták, hogy csúnya lennék vele... mindentől elveszik a kedvemet, mert megbízom bennük, és elhiszem, hogyha szerintük nem áll jól nekem valami, de ezek miatt már rengeteg álmomról és vágyamról lemondtam mind a külsőmmel, mind az érdeklődési körömmel kapcsolatban. Mit tehetnék? Csináltassak majd, ha szeretnék, vagy ebben is én hajoljak meg mások előtt, és egyszerűen adjam fel...?
2010. szept. 5. 15:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

dehogy add fel: D hülye vagy ? xD

nehogy már másokra hallgass :) ha szeretnél egyet akk csináltasd meg :D nekem is van:) de én csak azért kaptam mert jó tanuló vok :D nekem is mondták h jajj nem állna jol... ls leszartam :) itt van a számba : D szval sok szerencsét hozzá ;)

2010. nov. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!